نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

امروز مایکروسافت اعلام کرد که چندین اپلیکیشن و افزونه برای Project Online از شرکای خود Sensei Project Solutions، Inc و Projectum ApS به خدمت می گیرد… با ویندوزسنتر همراه باشید…

اپلیکیشن های به خدمت گرفته شده:

  • اپلیکیشن Sensei Task Master™ نسخه های اندروید، iPhone و ویندوزفون. کاربر بوسیله این اپلیکیشن قادر خواهد بود به برگه های زمانی خود وارد شده و وظایف روزانه را به سادگی مدیریت کند.
  • اپلیکیشن Sensei Project Dashboard™ نسخه پلتفورم iPad. به عنوان یک مدیر پروژه به شما امکان می دهد تا پروژه خود را همواره به روز نگاه دارید.
  • اپلیکیشن Sensei Portfolio Dashboard نسخه iPad و Project Online. این اپلیکیشن گزارش های PPM مختلفی را بر اساس بهترین تجربه های صنعتی به دست می دهد و کمک می کند تا نسبت به منابع، پروژه و سهام هایتان بیشنش کافی را داشته باشید.

افزونه های به خدمت گرفته شده:

ما همچنین افزونه های Project Financials و Project Snapshot را از شریک مان Projectum ApS به خدمت گرفتیم. Project Financials به شما اجازه می دهد تا بر روی داده های هزینه بر مبنای زمان کار کنید و مدیریت مثمر ثمر تری بر روی هزینه ها، درآمدها و پیش بینی های مربوط به پروژه تان داشته باشید. Project Snapshot به کاربران این امکان را می دهد تا از مراحل مختلف پیشبرد پروژه مانند بودجه، هزینه های واقعی، KPI و … تصاویری تهیه کنند.

در اینجا نیز جزئیات بیشتری در این خصوص در دسترس است.

نظر شما همراهان ویندوزسنتر در خصوص به خدمت گرفتن اپلیکیشن ها و افزونه های فوق توسط مایکروسافت چیست؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour