نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

پتنت های زیادی تا بحال از سوی مایکروسافت به ثبت رسیده است که ایده های بسیار جالبی می باشد. پتنت جدید این شرکت یک قلم می باشد که تشخیص رنگ و بافت اجسام می کرد. به طوری که زمانی نوک قلم را بر روی جسم نگاه داشته شود رنگ دقیق آن جسم را اعلام می کند و همچنین می تواند رنگ یا بافت جسم را مجدد تولید کند. برای بررسی بیشتر با ویندوز سنتر همراه باشید.

از این ویژگی می توان در مسائل زیادی استفاده کرد. به عنوان مثال کاربر می تواند با استفاده از این قلم رنگ مورد نظرش را مجدد تولید کند. یا همانطور که می دانید در برخی از کارت های گرافیکی کامپیوتر ها رنگ هایی جهت کد گذاری در کارت استفاده شده است. برای تست کد ها می توان نوک قلم را بر روی آن قرار داد تا کد مورد نظر اجرا شود.

قابلیت دیگر این پتنت تشخیص بافت اجسام می باشد. این قابلیت برای اشخاصی که در کار های گرافیکی سه بعدی و مدل سازی کار می کنند ، استفاده می شود. می بایست قلم را بر روی بافت گرافیکی نگاه داشته شود تا بافت صفحه مشخص شود و کاربر می تواند آن را مجدد تولید کند.

مایکروسافت این پتنت جدید را بسیار مفید و کاربردی می داند و می گوید با استفاده از این پتنت جدید به دنیای فناوری کمک بزرگی خواهد شد.


نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این پتنت جدید چیست؟

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour