نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

پیش تر از این مایکروسافت یک آپدیت برای کاربران منتشر کرد که تاریخچه SMS و ایمیل در اپلیکیشن people را در ویندوز 10 نمایش می داد. این آپدیت برای همه کاربران در یک زمان مشخص بیرون داده نشد و بستگی به منطقه و ورژن سیستم عامل کاربران داشت.

اکنون به نظر می رسد که این آپدیت برای کاربران بیشتری که در گوشی و کامپیوتر خود از اپلیکیشن people استفاده می کنند منتشر گردیده است. ما می توانیم تایید کنیم که یکی از رایانه های شخصی ما به همراه یکی از تلفن های ما این آپدیت را شب گذشته دریافت کردند.

اگر شما هنوز انتظار می کشید تا این آپدیت را دریافت کنید به نظر می رسد که موج این آپدیت در چند روز آینده به شما هم خواهد رسید. همچنین شما می توانید جدیدترین نسخه اپلیکیشن people را از لینک زیر مستقیما در استور مایکروسافت دریافت نمایید.

نظر شما همراهان ویندوز سنتر درباره این آپدیت چیست؟ آیا آن را دریافت کرده اید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

3 Responses

 1. sirwan

  واسه 535 ما نیومده :-(( از وقتی بیلد اخر اپدیت کردم نمیتونم شماره هارو ببینم و اضافه کنم چند روز پیش هم یه اپدیتی داد 10.550 اون هم بدرد نخورد همچنان مشکل داریم .

  پاسخ
  • sayan

   جهت استفاده درست بایستی دانگرید به ۸/۱ کنی سپس نسخه اخری رو بگیری و بعد یک هاردریست بکنی سپس بقیه اپدیت ها رو انجام بدی
   بهترین اپدیت جهت بیلد گرفتن از ویندوز ۸/۱ انهم با اپدیت دنیم می باشد
   اگر هر بار که اپدیت می اید درست کار می کرد که مایکی خیای وقت نسخه رسمی رو می داد و فقط اپدیت ها رو می گفت اینسایدر ها تست نمایند چون برای ما اینسایدر ها هر وقت مشکلی پیش می اید که گوشی درست کار نمی کند دانگرید کرده و دوباره اپدیت می گیرم واین برای کاربان معمولی غیرممکن یا سخت است .

   پاسخ
 2. sirwan

  sayan :8ball:

  دوست عزیز من از 8.1 اومدم به اخرین بیلد 107 . انقدر حالم از 8.1 بهم خورد اومدم ویندوز 10 با وجود این همه مشکل که داره وین 10 بازم راضیم تنها مشکلی که دارم همینه فعلا .

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour