نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تقریبا سال گذشته بود که مایکروسافت برنامه جذاب و زیبایی را برای گرفتن عکس سلفی در آیفون منتشر کرد. تقریبا یک سال پس از انتشار برنامه Microsoft Selfie برای آیفون، در نهایت این برنامه برای اندروید نیز در دسترس قرار گرفت. با ویندوز سنتر همراه باشید.

Microsoft Selfie

selfie

برنامه Microsoft Selfie صرفا یک اپلیکیشن برای گرفتن سلفی نیست و افکت های زیبا و حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد تا سلفی گرفتن شما را حرفه ای تر کرده و بهبود ببخشد.

طبق گفته های مایکروسافت، Microsoft Selfie بطور هوشمندانه ای، سن، جنسیت، رنگ پوست و  روشنایی محیط را تشخیص داده و سلفی شما را به نحوه احسنت، بهتر می سازد.

در این برنامه می توانید فیلترهای زیبا و جذابی را به عکس خود اضافه کنید. البته هنوز، در نسخه اندروید Microsoft Selfie بیشتر از 12 فیلتر وجود ندارد، اما همین تعداد نیز تجربه خوبی از سلفی را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین مایکروسافت نسخه ای از برنامه Microsoft Selfie را بصورت وب در وبسایت selfie.microsoftcafe.net در اختیار همه قرار داده که می توانید از طریق آن بدون نیاز به برنامه نیز سلفی بگیرید. البته در حال حاضر، نسخه وب محدود بوده و امکانات زیادی نسبت به نسخه برنامه آن ندارد، به این معنی که فیلتری برای عکس ها در اخیار نداشته و نمی توانید آنها را در اندازه دلخواه برش زده و به اصطلاح crop کنید.

اگر مایل به دانلود این برنامه هستید، می توانید نسخه اندروید آن را از فروشگاه گوگل دانلود کنید.

 

پیوست
منبع: MSPU

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour