نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

زمانی که در مکانی در حال استفاده از لپ تاپ یا گوشی هستیم اطرافیانمان دائم حواسشان بیشتر از ما به فعالیتمان می باشند و ممکن است باعث ناخوشایندی ما شود و نتوانیم در آن لحظه به کارمان ادامه دهیم بلاخره هر شخص مسائل شخصی دارد که شاید نخواهد دیگران ببینند . اینک مایکروسافت برای این مشکل چاره ای اندیشیده است به طوری که بزودی با نصب یک پتنت بر روی دیوایس ها این مشکل بر طرف خواهد شد البته فعلا توانسته است پتنت را به ثبت رساند که نمایشگر گوشی یا لپ تاپ شما را از دید اطرافیانتان محافظت می کند . این پتنت به نحوی می باشد که یک نور از پس زمینه ی نمایشگر و بصورت مستقیم و زاویه قائم برای شما پخش می شود که باعث می شود نمایشگر را واضح ببینید اما اطرافیانتان که در زوایای مختلف هستند قادر نخواهند بود تصویر را ببینند و برای آنها به صورت کدر و تیره پخش خواهد شد .

4 Responses

 1. فریان

  این همه خوصوصیات باحال برای گوشیهای جدیده دیگه ؟
  یعنی منی که ۹۲۰ دارم ازین خصوصیت محرومم درسته ؟

  پاسخ
  • iman

   دوست عزیز این یه قابلیت سخت افزاری هست و فقط دستگاه هایی که بعد از ثبت این پتنت بیاند بازار ممکنه دارای این قابلیت باشند.

   پاسخ
 2. motv

  چه مسخره.
  خوب گوشی های چینی ارزون قیمت همین طوری هستن دیگه یا بعضی لپتاپا. حتما باید رو به رو باشیم تا جواب بدن. این مورد به دلیل کیفیت پایینه.مایکروسافت نیاز به ثبتش نداشت . کافی بود یکی از این گوشی ها رو بگیره دستش

  این یک نقص برای گوشیه نه قابلیت. امیدوارم استفاده نشه یا حداقل قابلیت اینو داشته باشه که بشه غیرفعالش کرد

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour