نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

امروز ، روزی حماسی برای تمامی کاربران این مجموعه و دوست داران مایکروسافت بود! زمانی که ما در پشت میز خود یا درکنار خانواده ی خود در حال صرف چای یا نوشیدنی عصرانه ی خود می باشیم تا خستگی این روز پرکارمان بر طرف شود مایکروسافت بی وقفه به راه خود ادامه می دهد.

win10

بله همانطور که از تصویر پیداست و همانطور که از قبل هم می دانیم تیم ارائه ی ویندوز ۱۰ به تیم طراحی و برنامه نویسی ویندوز ۱۰ موبایل پیوسته و شروع به ارائه ویژگی ها و یکپارچه سازی های بین ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل می کنند.
همین الان اگر شما ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل را برروی سیستم و گوشی خود دارید هر دو را به یک عکس و تم در آورده و آنها را کنار هم قرار دهید، چه می بینید!؟ این شباهت ها تا چه اندازه شما را قانع می کند!
آیا فقط این شباهت ها وجود دارد یا مسئله در جای ریشه دارد؟
همانطور که می دانید یکپارچگی فقط به معنای شمایل واحد نیست بلکه این دو ابزار هم در ارائه ی اطلاعات هم در تجربه کاربری باید یک حس را به کاربر القا کنند و این دقیقا یکی از دلایل وجود ویژگی continuum و UWP یا اپلیکیشن های یونیورسال است فقط لازم است تصور کنید چقد جالب می شد که در حال کار با آفیس گوشی خود و بهتر کردن فایل پاور پوینت پروژه دانشگاه خود هستید یا پروژه را بر روی گوشی خود کات کرده اید! حال خیلی راحت گوشی خود را با استفاده از ویژگی continuum به لپ تاپ یا کامپیوتر خود وصل کرده و دقیقا آفیس شما به آفیس کامپیوتر تبدیل می شود، عالی نیست!؟ ببینید چقد زیبا این ویژگی ها مکمل و تکمیل کننده ی یکدیگر اند! حال تصور کنید تیم جدیدی با ایده هایی بکر به تیم قبلی پیوسته و این یکپارچگی را بیش از پیش کنند!
همانند شما ما نیز منتظر انتشار ویژگی های جدید در لومیا های خود هستیم پس می توان انتظار داشت بعد از انتشار بیلد جدید موبایل، می توانیم انتظار ارائه ی ویژگی های جدیدی را داشته باشیم.

من هم چون شما هیجانی بسیار زیاد دارم چه چیزی در آینده به ویندوز موبایل اضافه خواهد شد!؟ شاهد چه ویژگی های مشترکی هستیم!؟ صبر، پاسخ تمام این سوالات است.

3 Responses

   • رضا راد

    اشکالی داره از نظر شما؟
    ایشون نظر شخصیشون رو گفتند همین

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour