نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در دنیای امروز استفاده از اینترنت به یک امر ضروری تبدیل شده است. اکثر شرکت های بزرگ دنیا طرح هایی را برای کسترش استفاده مردم از اینترنت مطرح کرده اند، از گوگل گرفته تا فیسبوک و مایکروسافت از این غافله جامانده بود که خوشبختانه این شرکت ردموندی هم به این جمع این شرکت ها اضافه شد. در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید.

طبق گزارشی که VentureBeat از سرویس جدید مایکروسافت با نام Microsoft WiFi منتشر کرده است، مایکروسافت در حال کار بر وری سرویسی است که با همه پلتفرم ها سازگاری دارد و در آنها قابل استفاده خواهد بود. این سرویس یک وبسایت به آدرس MicrosoftWifi.com دارد که با مراجعه به این وبسایت می توانید اطلاعاتی محدود و سطحی ددر خصوص این سرویس به دست آورید. به گفته خود مایکروسافت این سرویس اینترنت رایگان را به رایگان در اختیار میلیون ها نفر قرار خواهد داد.

تمام کاربران با هر سیستم عاملی از ios گرفته تا مک می توانند با هات اسپات های ایجاد شده از این اینترنت استفاده کنند ولی این طور که به نظر میرسد این اینترنت در مکان هایی در دسترس قرار می گیرد که افراد از اشتراک  Skype Wi-Fi یا از اشتراک آفیس ۳۶۵ و … استفاده کنند.

البته هنوز مشخص نیست که مایکروسافت چه زمانی این سرویس را در اختیار عموم قرار خواهد داد. اما این زمان به گفته مایکروسافت به زودی فرا خواهد رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour