نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

امروز گرامیداشت مارتین لوترکینگ، فعال مدنی آمریکایی، در سالروز تولد اوست. هرچند بسیاری از بانک‌ها، فروشگاه ها، مدارس و ادارات آمریکا در این روز تعطیل هستند، در این بین اما مایکروسافت طرح متفاوتی در ذهن دارد. گرچه آن‌ها هم از این روز تعطیل برای فراغت از کار بهره‌ می‌برند، با طراحی یک جایزه آنلاین، کاربران را به نگاهی عمیق تر به تاریخ واداشته اند.

در ادامه با ویندوسنتر همراه باشید:

مایکروسافت مارتین لوترکینگ

با مراجعه به داشبورد اکانت مایکروسافت خود گزینه های متفاوتی برای کسب امتیاز مشاهده می‌کنید، اما گزینه‌ی جدیدی که به این لیست اضافه‌ شده است بخشی برای مشاهده‌ی سخنرانی مشهور “I Have A Dream” مارتین لوترکینگ در ازای دریافت 10 امتیاز است. با کلیک بر روی این بخش سربرگ جدیدی در مرورگر باز شده و شما را به صفحه جستجوی این عبارت در مروگر Bing هدایت خواهد کرد. هرچند برای کسب امتیاز نیازی به تماشای ویدیو ندارید اما دیدن این سخنرانی زیبا ارزش وقت گذاشتن را خواهد داشت.

من رویایی دارم

همانطور که ناگفته پیداست امکان پرداخت هزینه‌ی سرویس های مختلف مایکروسافت نظیر Groove Music، گیفت کارت ویندوز استور، اعتبار اسکایپ، گیفت کارت ایکس باکس و .. با این امتیازات وجود دارد. افزون بر این می‌توانید با تبدیل این امتیازات به پول نقد و کمک به خیریه، در راهی که مورد تایید مارتین لوترکینگ نیز هست گام بردارید.

پیوست

منبع: On MSFT

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour