نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

سال های زیادی است که برنامه مترجم مایکروسافت، به قسمتی جدایی ناپذیر برای بسیاری از برنامه های کاربردی در ویندوز 10 مبدل شده است؛ از جمله: بینگ، اسکایپ و کورتانا. این مترجم هم چنین به نظر می رسد که به خودی خود به عنوان یک برنامه مستقل در رایانه های شخصی، دستگاه های تلفن همراه و حتی در مکالمات روزمره به عنوان یک مترجم واقعی مورد استفاده قرار می گیرد.

img_0693

شش زبان جدید در مترجم مایکروسافت

در این هفته، مایکروسافت اعلام کرد که این برنامه مترجم به 6 زبان آسترونزی در متن اصلی ترجمه API خود قابل دسترسی است؛ شامل: فیجی، فیلیپینی، مالاگاسی، سمون، تاهیتی و تونگان. در حالی که برخی گمان می کنند که این زبان ها، جزئی به نظر می رسند، با این حال این شرکت تخمین زده است که حدود 119 میلیون نفر در سراسر جهان به این زبان ها سخن می گویند.

هر چند که این 6 زبان جدید در حال حاضر در مترجم بینگ فعال شده اند، اما ممکن است این زبان ها با کمی تاخیر در قسمت های دیگر، از جمله کورتانا در ویندوز 10 اعلام شود که قابل دسترسی هستند. این تاخیر ممکن است به این علت باشد که در مهارت های ترجمه آن کار می کنند.

 img_0694

وضعیت مشابهی برای سایر برنامه های مترجم مایکروسافت در ویندوز 10 و همچنین دستگاه های تلفن همراه وجود دارد. این برنامه ها نیازمند یک به روز رسانی جدید هستند تا زبان های جدید به لیست انتخاب های موجود آن ها اضافه شود.

با این حال، اگر شما نیاز فوری به قابلیت ترجمه در همان لحظه را پیدا کردید، مایکروسافت به شما توصیه می کند که از دو برنامه Skype Windows و Skype Preview در ویندوز 10 استفاده کنید.

منبع: Neowin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour