نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت همچنان به دنبال روش هایی است تا بتواند مشکل کمبود برنامه ها در ویندوز فون را برطرف کند و علی رغم این که در حال حاضر سهم این سیستم عامل از بازار پایین می باشد، اما به نظر می رسد که آینده برای ویندوز فون بسیار روشن باشد.

ردموندی ها اخیرا تصمیم گرفته اند تا تجربه ی گیمینگ را در ویندوز فون ارتقا ببخشند و یکی از روش هایی که در این زمینه مورد استفاده قرار خواهد گرفت، همان پلتفرم برنامه های یونیورسال می باشد. Mike Ybarra، یکی از مدیران ایکس باکس، در مصاحبه ای با مجله ی PCWorld اعلام کرده است که مایکروسافت در تلاش است تا به کمک پلتفرم برنامه های یونیورسال بازی های بیشتری را برای تمامی دستگاه های ویندوزی شامل گوشی ها در دسترس قرار دهد.

من فکر می کنم که این مسئله با پلتفرم یونیورسال ویندوز آغاز می شود. ما می خواهیم از توانمندی هایمان استفاده کنیم و از نقاط قوت خود شروع کنیم. میلیون ها دستگاه ویندوزی در سراسر جهان وجود دارد اما این مقدار در مقایسه با صدها میلیون دستگاه مبتنی بر iOS کم است.

برنامه های یونیورسال به توسعه دهندگان این امکان را می دهند که تا برنامه ای را بنویسند که بر روی تمامی دستگاه های مبتنی بر ویندوز 10 قابل استفاده باشند و این در واقع یکی از روش هایی است که مایکروسافت می خواهد به کمک آن مشکل کمبود برنامه های ویندوز فون را برطرف کند.

ما می توانیم از پلتفرم برنامه های یونیورسال ویندوز بر روی پی سی و کنسول استفاده کنیم و توسعه دهندگان می توانند به راحتی از آن را برای گوشی ها نیز استفاده کنند. شما بازی خود را می سازید و سپس به کمک چند ترفند ساده آن را بر روی گوشی نیز قابل اجرا می کنید. آیا بازی هیلو 18 بر روی گوشی اجرا می شود؟ البته که نه، و شما باید در این رابطه هوشمند باشید. اما ما در زمینه ی موبایل هم سرمایه گذاری خواهیم کرد.

اگرچه او توضیحات دقیق تری در رابطه با این سرمایه گذاری در بخش موبایل ارائه نکرده است، اما به نظر می رسد که با عرضه ی رسمی ویندوز 10 موبایل، اتفاقات خوبی در انتظار کاربران ویندوز فون باشد.

نظر شما همراهان ویندوزسنتر در این رابطه چیست؟

3 Responses

 1. Hesam

  خیلی خوبه اما از تیتر فکرکردم یک ایده جدیده.امیدوارم سرمایه گذاری بیشتری روی این بخش انجام بدن.من که نمیرم اندروید

  پاسخ
 2. فرید

  بهبود چی؟
  پرطرفدارترین بازی جهان کلش واسه وینفون نیست
  حالا شما هی بگو فلان و فلان

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour