نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بواسطه شرکت مایکروسافت، یادگیری عمیق (Deep Learning) در حال ایجاد تحول در اپلیکیشن ها و سرویس های مختلف شامل کورتانا، بینگ، آفیس 365، SwiftKey، مترجم اسکایپ، Dynamics 365 و هولولنز است. یادگیری عمیق توانایی ترجمه همزمان و صداگذاری در تماس های مستقیم اسکایپ را بوسیله آموزش به سیستم در راستای تشخیص صدای انسان ها قدرت می بخشد. یادگیری عمیق اکنون همچنین به عنوان یک ویژگی کلیدی در توسعه دادن پلتفورم های مختلف شناخته می شود. پلتفورم هایی همچون Microsoft Cognitive Toolkit، Cortana Intelligence Suite، آموزش ماشین و سرویس های ربات Azure، Microsoft Cognitive Services و فریم ورک های ربات.

جوزف سیروش (Joseph Sirosh) معاون بخش داده های شرکت مایکروسافت مطلبی وبلاگی در خصوص تلاش بی وقفه مایکروسافت در راستای توان بخشی توسعه دهندگان بوسیله هوش مصنوعی و یادگیری عمیق منتشر نمود. بدین ترتیب آن ها قادر خواهند بود محصولاتی قوی تر طراحی کرده و از پس کدنویسی های سخت و طاقت فرسا بر بیایند.

مایکروسافت معتقد است افق بهره گیری از توانایی های این تکنولوژی آنچنان نزدیک است که استفاده از یادگیری عمیق در تمام نرم افزارها در طی دهه اخیر امکان پذیر خواهد بود.

بوسیله توسعه الگوریتم ها، زیرساخت ها و همکاری های نزدیک با شرکت های هم پیمانمان مانند NVIDIA و OpenAI و همچنین بوسیله تحت کنترل در آوردن سیستم هایی که با پردازنده های گرافیکی کار می کنند، Azure را به سریع ترین و تطبیق پذیر ترین پلتفورم و به ابر اطلاعاتی هوشمند تبدیل خواهیم نمود.

به نظر شما همراهان ویندوزسنتر یادگیری عمیق و هوش مصنوعی چه قابلیت های دیگری را در اختیار توسعه دهندگان قرار خواهد داد؟

پیوست
منبع:  MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour