نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت امروز اعلام کرد که در پروژه ی المپیوس با پروژه اوپن کامپیوت Open Compute همکاری می کند. با ویندوزسنتر همراه باشید.

img_0753

پروژه المپیوس چیست؟

پروژه ی المپیوس، نسل بعدی متناسب با تقاضای مایکروسافت است که می تواند یک open source برای طراحی سخت افزار با پروژه ی جدید باشد. مایکروسافت مدل جدید توسعه یافته ای از یک سخت افزار جدید برای عوام مردم بر اساس همکاری معرفی کرده است. این سخت افزار بر اساس مدل همکاری های جدیدی است که دربرگیرنده ی تعداد زیادی نرم افزار است.

شرکت مایکروسافت می تواند با نرم افزار Open Source باعث طراحی سخت افزاری در زمان محدودیت شود. 50 درصد سخت افزارها در چرخه ی تولید بسیار زودتر از پروژه های قبلی OCP تکمیل شده اند. با به اشتراک گذاشتن طراحی های در حال پیشرفت، پروژه ی المپیوس به کاربران این اجازه را می دهد که به این چرخه با دانلود، اصلاح و منشعب کردن طراحی سخت افزار همانند نرم افزار های open source همکاری کنند.

مایکروسافت درها را به سوی سخت افزارهای عرصه ای جدید از توسعه ی سخت افزارهای open source باز کرده است.
بیل کارتر، مدیر ارشد فناوری سازمان open compute اظهار می دارد؛پروژه المپیوس مدل همکاری ها را بازسازی می کند و روش معرفی به بازار این پروژه در تاریخ OCP و مرکز داده های سخت افزاری open source بی سابقه است.

چه کسانی در این پروژه نقش موثرتری دارند؟

نه تنها عوام مردم می توانند نقش موثری در توسعه ی سیستم پروژه ی المپیوس داشته باشند بلکه ارائه دهندگان راه حل OCP قادر خواهند بود تا به وارد شدن محصول به بازار تقاضا سرعت ببخشند و همه ی کاربران از طراحی های سخت افزاری تایید شده ای استفاده خواهند کرد که می توانند از ارزش ساخت محصول نیز بهره مند شوند.

بلوک های ساخته شده که در آن همکاری های لازم برای انجام پروژه ی المپیوس انجام می شود شامل: مادربورد جهانی جدید، دسترسی بالا به منبع تغذیه با باتری های موجود، سرورهای شاسی 1U/2U، توسعه ی ذخیره سازی، یک واحد جدید توزیع قدرت سخت برای ایجاد قابلیت همکاری با مرکز جهانی داده و یک استاندارد قابل قبول برای مدیریت است. برای فعال کردن انتخاب مشتری و انعطاف پذیری، این قسمت از ساختمان می تواند برای ملاقات با مشتریان خاص مرکز داده اختصاص یابد.

اعتقاد داریم که پروژه ی المپیوس می تواند مدولارترین و انعطاف پذیرترین طراحی سخت افزار در صنعت مرکز داده ها باشد. کوشاگرا وید ادعا میکند که: ما قصد داریم تا با جامعه ی OCP این طرح را برای گسترش سیستم سخت افزاری محصولات سازگار پایه و اساس کار قرار دهیم.

پیوست
منبع: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour