نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت در طی خبری اعلام کرد که با آغاز ماه ژوئن میلادی پشتیبانی خود از اپلیکیشن های اسکایپ در تلویزیون های هوشمند را به طور کامل قطع خواهد کرد. مایکروسافت دیگر هیچ آپدیتی را برای اپلیکیشن اسکایپ در تلویزیون ها منتشر نخواهد کرد. مایکروسافت همچنین متذکر شد که ممکن است تولیدکنندگان این تلویزیون ها اپلیکیشن اسکایپ را به طور کامل از برنامه های تلویزیون های هوشمندشان پاک خواهند کرد.

چرا این تغییرات در اپلیکیشن اسکایپ تلویزیون ها رخ می دهد؟

از سال 2010 میلادی, اسکایپ تجربه تماس بسیار عالی ای را در اتاق های پذیرایی خانه ها بوسیله تلویزیون های هوشمند به ارمغان آورده است. اما بعد از سال ها, کاربران روش استفاده خود از اسکایپ را تغییر داده اند, که شامل استفاده گسترده آن ها از این اپلیکیشن در گوشی هایشان در هر زمان و مکانی از جمله اتاق پذیرایی خانه هایشان می باشد. ما می خواهیم بهترین تجربه کار با اسکایپ را در سیستم عامل هایی که کاربران از ما درخواست می کنند را به همگان ارائه دهیم و به همین خاطر است که تصمیم گرفته ایم که تمرکز خود را در اسکایپ بر روی دیگر مکان ها و دستگاه ها گسترس دهیم.

مطمئنا بسیاری از کاربران اپلیکیشن اسکایپ در تلویزیون ها از این تصمیم مایکروسافت ناراحت گردیده اند. اما ما کمی خوشحال هستیم, زیرا شاید این اقدام, تمرکز مایکروسافت را بر روی کار بر روی اسکایپ در گوشی های موبایل جلب کند.

نظر شما همراهان ویندوز سنتر چیست؟ آبا با این تصمیم مایکروسافت موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

One Response

  1. Mahmoud

    ینی چی پشتیبانی رو میخواد قطع کنه؟ :-| من همین بهار امسال ۳۰۰هزارتومن پول وبکم مخصوص تلویزیون پاناسونیک خریدم :-X
    کلی هم خانوادگی ازش استفاده میکردیم و با اقوام خارج از کشور ارتباط داشتیم :-|
    مرگ بر امریکا :-(( مرگ بر ماکروسافت :no:

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour