نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

img_0696

چنان چه شما کاربر اسکایپ بر روی ویندوز فون هستید و اسکایپ شما مثل تصویر بالا شده است، مایکروسافت دیگر از دستگاه تلفن همراه شما در این ماه پشتیبانی نمی کند. با ویندوزسنتر همراه باشید

از کار افتادن اسکایپ در ویندوزفون 8.1

کاربرانی که دستگاه های ویندوز فون 8.1 خود را فعال کرده اند و قصد دارند که اسکایپ را از فروشگاه گوشی خود دانلود کنند، در دسترس نبودن اسکایپ برای گوشی تلفن همراهشان آن ها را شگفت زده خواهد کرد. این نکته را باید یادآور شد که ممکن است شما بتوانید این برنامه را از طریق یک لینک مستقیم دانلود کنید، اما به طور حتم ظرف چند ماه، این نسخه از اسکایپ نیز از دسترس خارج خواهد شد.

شایان ذکر است در حالی که ممکن است ویندوز 10 موبایل در لیست مایکروسافت به عنوان نسخه سازگار برای نرم افزار اسکایپ شناخته شود، اما باید گفت که این تمام حقیقت نیست. درواقع اسکایپ تنها از ویندوز10 موبایل 1607 ، با نام مستعار آپدیت سالگرد ویندوز 10 پشتیبانی می کند.

در حال حاضر، در حالی که 14 درصد ( 13.7 درصد طبق آخرین آمار) از ویندوزفون ها، ویندوز 10 موبایل را اجرا می کنند، هنوز 9.5 درصد از این دستگاه های تلفن همراه، نسخه ویندوز 10 موبایل 1511 را اجرا می کنند. در حالی که با وجود برنامه Windows Insider ، آپدیت به نسخه جدید برای گوشی هایی که این نسخه را پشتیبانی می کنند، بسیار کار راحتی است، اما دستگاه های ویندوز فون بسیاری وجود دارد که ارتقاء نسخه قدیمی 1511 را پشتیبانی نمی کنند. به عنوان مثال دستگاه Moly X1 نه از طریق Windows insider و نه هر ابزار آپدیت دیگری، قابلیت به روز رسانی از نسخه 1511 به نسخه بالاتر را ندارد. این در حالی است که این دستگاه با گوشی هایی همچون لومیا 830 و 640 از نظر مشخصات داخلی قابل رقابت است.

مایکروسافت در حال قطع حمایت خود از ویندوزفون 8.1 و از کار انداختن سرویس های این دستگاه تلفن همراه است. مطمئنا این کمپانی باید به کاربرانش اجازه دهد که گوشی های هوشمند خود را به جدیدترین سیستم عامل به روز رسانی کنند و یا حداقل آپدیت ها را برای گوشی هایی که پشتیبانی می کنند، منتشر کند.

امروز اسکایپ ممکن است از کار بیفتد، فردا کورتانا بتا این گونه می شود و هفته ی بعد سرویس Xbox Music. دستگاه های ویندوزفون 8.1 ممکن است از نظر عده ای، یک گوشی منسوخ شده باشد، اما یک استدلال درست می تواند آن دسته از کاربرانی که هنوز از این گوشی استفاده می کنند را از این وضعیت نجات دهد.

منبع: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour