نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت شیائومی یکی از محدود شرکت های چینیست که در مدت کوتاهی توانست شهرت جهانی کسب کند. در سراسر جهان گوشی های این شرکت با قیمت های بسیار خوب عرضه می شود که در مقایسه با گوشی های دیگر شرکت های مطرح هم ویژگی های فنی بسیار خوبی دارد و هم با قیمت ارزان تری به فروش می رسد. اکنون خبر تعداد عرضه شدن گوشی های این شرکت در ماه اکتبر منتشر گردیده که بسیار حیرت آور است. برای بررسی بیشتر این خبر، با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

در ماه سپتامبر شرکت شیائومی 10 میلیون تلفن هوشمند عرضه کرد و توانست در ماه اکتبر هم این عدد را تکرار کند. آقای Lei Jun مدیر عامل شرکت شیائویی در تاریخ 1 نوامبر بود که اخبار خوب خود را در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرد. ایشان ضمن یادآوری و توضیحاتی در مورد فروش گوشی Mi 5X عنوان کرد در اکتبر هم شاهد عرضه شدن 10 میلیون گوشی خواهیم بود

این شرکت طبق هدف بلند مدت خود انتظار دارد تا پایان سال جاری 90 میلیون گوشی همراه هوشمند را در سراسر جهان عرضه کند که رقم شگفت انگیزی خواهد بود. این افزایش 50 درصدی فروش نسبت به سال گذشته که 58 میلیون دستگاه عرضه شد ، رشد بزرگی در مقایسه با سال 2015 خود دارد که قابل تحسین است.

نظر شما کاربران عزیز سایت ویندوز سنتر در مورد این خبر چیست؟


منبع : جی اس ام آرنا

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour