نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

عصر امروز بیلد جدیدی از Xbox برای کاربران منتخب اینسایدر منتشر شد. این آپدیت داشبوردی کاملا تغییر یافته با طراحی جدید، منوی جدید راهنما و قابلیت های جدیدی برای کورتانا را با خود به ارمغان آورده است. در اینجا به لیستی از ایرادات شناخته شده‌ این بیلد خواهیم پرداخت.

در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید:

لیستی از ایرادات شناخته شده‌ بیلد ایکس باکس

جزئیات:

ورژن سیستم‌عامل منتشر شده:

rs2_xbox_rel_1703.170118-1900

 

تاریخ و زمان ارائه: 2:00PM PST 1/23 (9:00PM GMT 23/1)

 

اشکالات شناخته شده:

کنترلر ها و لوازم جانبی

 

  • در زمان وصل کردن یک فرمان ماشین به کنسول، رابط کاربری فریز شده و پاسخ نخواهد داد. به عنوان راه حل: فرمان را از دستگاه جدا کرده و با فشار دادن و نگه‌داشتن دکمه‌ی پاور کنسول به مدت 5 ثانیه، آن را خاموش کرده و مجددا روشن کنید.

 

قسمت ورود به اکانت

  • در صورت فعال بودن گزینه‌ی Lock it down در تنظیمات پروفایل، امکان ورود دوباره و سپس Sign Out را نخواهید داشت. به عنوان راه حل: با فشار دادن و نگه‌داشتن دکمه‌ی پاور کنسول به مدت 5 ثانیه، آن را خاموش کرده و مجددا روشن کنید.

 

VUDU

  • ممکن است اجرای VUDU با مشکل مواجه شده و یا به علت خطای اتصال به شبکه فایلهای ویدیویی را پخش نکند.

 

اپ ها

  • ممکن است به علت ناپدید شدن نشانگر، نتوانید در برخی اپ ها گردش کنید. این اپ ها شامل و نه محدود به Baconit، British Radio، American Radio، UrzaGatherer و MSN Weather هستند.

 

EA Access

  • در صورتی که مشترک سرویس EA Access بوده و تعداد زیادری اپ یا گیم در اختیار دارید ممکن است برای نصب یا دسترسی به محتوای EA Access با مشکل مواجه شوید.

 

Jump Guide

  • صفحات مروگر اج که در Jump Guide پین شده‌اند ممکن است به صورت موفقیت آمیز اجرا نشوند.

 

کم‌نور شدن صفحه

  • در زمانی که در حال مشاهده‌ی ویدیو در بری اپ ها هستید ممکن است صفحه پس از مدت کوتاهی کم نور شود.

 

تنظیمات

  • با فعال کردن تنظیمات “خروجی صرفا صوتی” در بخش بهبود دسترسی، اپ تنظیمات کرش کرده و رابط کاربری فریز خواهد شد. به عنوان راه حل: : با فشار دادن و نگه‌داشتن دکمه‌ی پاور کنسول به مدت 5 ثانیه، آن را خاموش کرده و مجددا روشن کنید.
  • بخش تنظیمات صدا و تصویر در هم‌اکنون در حال تکمیل هستند و ممکن است برخی از گزینه‌ها کارایی نداشته باشند. پشتیبانی از Dolby Atmos برای سینمای خانگی، Dolby Atmos برای هدفون و بسیاری دیگر از این قابلیت ها در بیلد های بعدی رائه خواهند شد.

 

همانگونه که اشاره شد این آپدیت به تدریج برای دسته های مختلفی از کاربران اینسایدر ارئه خواهد شد و در این بیین کاربرانی که بیشترین فعالیت را داشته اند زودتر به این این نسخه‌ دسترسی خواهند داشت. این آپدیت به طور کامل در زمان عرضه‌ی آپدیت سازندگان ویندوز 10 در بهار ارائه خواهد شد. شما همواره و با مراجع به لینک زیر می‌توانید از آخرین اخبار مربوط به برنامه‌‌ی اینسایدر ایکس باکس باخبر شوید.

اخبار اینسایدر Xbox

پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour