نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

LG Display امروز خبر تولید انبوه پنل های لمسی درون سلولی (AIT) خود را برای لپتاپ ها منتشر کرد، به کمک این پنل های پیشرفته شاهد کاهش شدید وزن و ضخامت لپتاپ ها در نیمه دوم سال جاری خواهیم بود. این پنل LCD فول اچ دی جدید از تکنولوژی پیشرفته لمسی درون سلولی بهره می برد که در آن به جای استفاده از حسگر لمسی بر روی ال سی دی، از یک حسگر لمسی که در داخل پنل ال سی دی تعبیه شده است استفاده می شود.

به کمک این تکنولوژی دیگر نیازی به قرار دادن پوشش شیشه ای برای عملکرد لمسی بر روی پنل ها نیست، و بنابراین ضخامت پنل ها تا ۱ میلی متر (حدودا ۲۵ درصد) و وزن آن ها نیز تا ۲۰۰ گرم (حدود ۳۵ درصد) در مقایسه با یک پنل ۱۵٫۶ اینچی لمسی فول اچ دی معمولی کاهش می یابد. همچنین با توجه به اینکه دیگر بازتاب نور توسط پوشش شیشه ای صورت نمی گیرد شاهد تصاویر روشن تر و شفاف تری خواهیم بود، به علاوه اینکه به کمک این تکنولوژی عملکرد لمسی پنل بسیار دقیق تر و بهتر خواهد شد و حتی اگر قطرات آب بر روی صفحه قرار داشته باشند از دقت آن کاسته نمی شود.

طبق اعلام LG Display آنها موافقت کرده اند تا پنل های ۱۵٫۶ اینچی و ۱۴ اینچی مورد نیاز برندهای مختلف برای لپتاپ هایی که با ویندوز ۱۰ در فصل تعطیلات عرضه خواهند شد را تامین کنند. LG همچنین در تلاش است تا پنل هایی با تکنولوژی مشابه را برای قلم های لمسی آماده کند و از آنها در تبلت های ویندوزی استفاده کند.

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour