نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در ماه نوامبر سال ۲۰۱۶ اینستاگرام قابلیت پشتیبانی از Live Videos (ویدئوهای زنده) را اعلام نمود که کاربران از طریق آن می توانند برای به اشتراک گذاری لحظاتشان از روشی جدید بهره ببرند. با ویندوزسنتر همراه باشید.

Live Videos در اینستاگرام

قابلیت Live Videos هم اکنون در دسترس کاربران ویندوزفون قرار گرفته است

متاسفانه و مطابق معمول قابلیت Live Videos برای اولین بار در دسترس کاربران سیستم های عامل iOS و اندروید قرار گرفت و طرفداران ویندوزفون از این قابلیت بی بهره ماندند. با توجه به سایت WindowsPhoneArea چند ماه پس از انتشار و اجرای اولیه ی ویژگی Live Videos در اپلیکیشن اینستاگرام، برخی از کاربران ویندوز 10 موبایل نیز گزارش هایی را مبنی بر اجرای این ویژگی بر روی دستگاه های ویندوزفونی خود مطرح کرده اند.

چگونه می توان فعال شدن این ویژگی را بررسی نمود

برای چک کردن این موضوع که آیا شما نیز می توانید از ویژگی Live Videos در اپلیکیشن اینستاگرام بر روی ویندوز 10 موبایل خود بهره ببرید، باید از قسمت محتوای اصلی اینستاگرام خود به سمت راست سوایپ کنید (بکشید). سپس حالت Live Camera  (دوربین زنده) را انتخاب نمایید. پس از انجام این کار و زمانی که ویدئوی زنده خود را آغاز کردید، فالوورهای اینستاگرام شما یک اعلان (Notification) دریافت نموده و شما خواهید دید که آن ها شروع به تماشای شما کرده اند.

علاوه بر این شما هم اکنون در ویندوز 10 موبایل می توانید تصاویر و ویدئوهای خود را در اسنپ چت به عنوان یک پیام به فالوورهایتان ارسال کنید؛ این پیام ها پس از گذشت بیست و چهار ساعت ناپدید خواهند شد.

در صورتی که ویژگی Live Videos هنوز در اپلیکیشن اینستاگرام گوشی ویندوزی شما فعال نشده است نگران نشوید؛ چرا که این ویژگی به آرامی در طول این هفته در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

پیوست
منبع : ONMSFT

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour