نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در رخداد ماه اکتبر ویندوز 10 ، مایکروسافت تعدادی تغییرات جدید را برای ویندوز 10 به نمایش گذاشت. این تغییرات به احتمال فراوان در اوایل سال 2017 با به روز رسانی های Creator Update منتشر خواهد شد.

به همراه تمام ویژگی های جدید، مایکروسافت در دوره ی کوتاهی قابلیت جدید Share UI خود را در ویندوز 10 به نمایش گذاشت. در حال حاضر به نظر می رسد که خیلی زود نسخه جدیدی از Share UI برای اینسایدرهای ویندوز منتشر شود با ویندوزسنتر همراه باشید.

img_0912

به همراه تمام ویژگی های جدید، مایکروسافت در دوره ی کوتاهی قابلیت جدید Share UI خود را در ویندوز 10 به نمایش گذاشت. در حال حاضر به نظر می رسد که خیلی زود رابط کاربری جدید بخش Share برای اینسایدرهای ویندوز منتشر شود.

منبع این خبر از کجاست

پیتر اسکیلمن مدیر کل Core UX در ویندوز، اخیرا توییتی را با همین عنوان در حساب توییتر خود منتشر کرده است:

قابلیت Share ارتقا یافته ای برای بیلدهای WIP به زودی ایجاد خواهد شد.

با توجه به این توییت اسکیلمن، رابط کاربری Share ارتقا یافته به زودی برای بیلدهای Insider Preview ویندوز ایجاد خواهد شد. هرچند که این توییت در حقیقت پاسخی بود به توییت دیگری که درباره قابلیت Share در اسکایپ UWP مطالبی را بیان می کرد. این موضوع نشان می دهد که اسکیلمن درباره ویژگی Share در اپلیکیشن اسکایپ UWP سخن گفته است. حتی پس از آن نیز با توجه به نمایش Share UI جدید در Windows 10 Creator Update ، امکان دارد به زودی همین نمایش از Share UI در بیلدهای Insider Preview نیز نشان داده شود.

به نظر می رسد که قابلیت جدید Share UI ، ویژگی های خیلی بهتری نسبت به Share کنونی در ویندوز 10 داشته باشد. مایکروسافت ویژگی Share ویندوز را از ویندوز 8 و 8.1 تا کنون به روز نکرده بود. به طوری که به نظر می رسد رابط کاربری کنونی برای ویژگی Share ، دیگر جز قابلیت های ویندوز 10 نیست و از این لحاظ کمی عجیب به نظر می رسد. خوشبختانه با ارتقائی که پیش رو داریم، قابلیت Share خیلی بهتر و شبیه به سایر بخش های ویندوز 10 شده است.

از قابلیت های جدید رابط کاربری Share می توان به Near Share اشاره کرد. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا یک فایل را از کامپیوتر خود به گوشیتان ارسال کرده و به احتمال فراوان برعکس این عمل نیز امکان پذیر خواهد بود.

پیوست
منبع: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour