نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تری جورج (Terry George) که سابقه‌ی کارگردانی فیلم «هتل رواندا» (Hotel Rwanda) را در کارنامه‌ی خود دارد، کارگردان فیلم «قول» با بازی کریستین بیل (Christian Bale) و اسکار آیساک (Oscar Isaac) است که در داستانی رمانتیک را در جنگ جهانی اول روایت می‌کند. با ویندوزسنتر همراه باشید.

فیلم «قول» با بازی کریستین بیل

کمپانی اوپن رود (Open Road) فیلم «قول» با بازی کریستین بیل و اسکار آیساک را به چنگ آورد. این فیلم داستان یک مثلث عشقی را بین یک دانشجوی پزشکی (با بازی آیساک)، یک خبرنگار (با بازی بیل) و یک بانوی مادی‌گرای اهل پاریس (با بازی شارلوت لی بون) را در جنگ جهانی اول روایت می‌کند.

این فیلم را تری جورج کارگردانی کرده و البته فیلم‌نامه‌ی آن را به همراه رابین سویکورد (Robin Swicord) نوشته است.

حال که کمپانی اوپن رود امتیاز این فیلم را خریداری کرده است، برنامه دارد تا آن را در تاریخ 28 آوریل سال 2017 روی پرده ببرد. لازم به ذکر است این فیلم در جشنواره‌ی فیلم تورنتو به نمایش در آمده است.

تهیه‌کنندگان این پروژه اریک اسرائیلیان (Eric Esrailian)، مایک مدآوُی (Mike Medavoy) و ویلیام هوبرگ (William Horberg) هستند. همچنین کرک کرکوریان (Kirk Kerkorian)، رالف وینتر (Ralph Winter)، دنیس اودل (Denise O’Dell)، مارک آلبلا (Mark Albela) و چند تن دیگر، در این فیلم نقش تهیه‌کنندگی اجرایی را بر عهده داشته‌اند.

اسرائیلیان در مورد فیلم «قول» با بازی کریستین بیل گفته است:

با حال و هوای کنونی دنیا، فیلم‌هایی نظیر «قول» از همیشه مهم‌تر هستند. این‌گونه فیلم‌ها به ما یادآور می‌شوند که نسل بشر چه قابلیت‌هایی دارد. حال چه به نیت خیر و چه نیت شر و شیطانی. ما از همکاری و شراکت با کمپانی اوپن رود بسیار خوشحال هستیم. همچنین باید استعداد شگفت‌انگیزتری جورج به‌عنوان کارگردان و همچنین اسکار آیساک، شارلوت لی بون و کریستین بیل -به‌عنوان هنرمندان این فیلم- را تحسین کرد.

این معامله را تام ارتنبرگ (Tom Ortenberg) به‌عنوان مدیرعامل کمپانی تهیه و توزیع فیلم اوپن رود نهایی کرده است

پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour