نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تریلر فیلم دیو و دلبر که اقتباسی از مجموعه انیمیشن معروف این سری در دهه 90 میلادی به شمار می رود، در 24 ساعت اول انتشار بیش از 127 میلیون بار به نمایش درآمد. با ویندوزسنتر همراه باشید.

دیزنی – دیو و دلبر

کمپانی دیزنی اعلام کرد که تریلر جدید فیلم دیو و دلبر که با اقتباس از انیمیشن کلاسیک سال 1991 ساخته شده، در 24 ساعت ابتدایی انتشار به رکورد 127.6 میلیون بازدید دست یافت تا در این زمینه از رکورد تریلر فیلم‌ های “50 طیف خاکستری – Fifty Shades Of Grey” و “جنگ ستارگان: نیرو بر می‌ خیزد – Star Wars Episode VII The Force Awakens” به ترتیب با 112 و 114 میلیون بازدید سبقت بگیرد.

پوستر رسمی فیلم دیو و دلبر 2017

پوستر رسمی فیلم دیو و دلبر 2017

این تریلر که ترکیبی از انیمیشن کلاسیک دیو و دلبر و تصاویری از فیلم جدید بوده است، 29 میلیون بار در شبکه اجتماعی فیسبوک مشاهده شده و هم‌ اکنون جز پربازدیدترین ویدئوهای سایت یوتیوب به شمار می رود.

انیمیشن دیو و دلبر اولین بار در 22 نوامبر سال 1991 توسط کمپانی والت دیزنی اکران شد و توانست چندین جایزه اسکار، از جمله اسکار بهترین ترانه و موسیقی را کسب کند.

کارگردانی فیلم جدید دیو و دلبر را بیل کاندون با فیلمنامه‌ ای به قلم استیفن چبووسکی بر عهده خواهد داشت و قرار است اما واتسون بازیگر سرشناس هالیوودی به همراه دن استیونز در دو نقش اصلی این فیلم بازی کنند.

کمپانی دیزنی که چند سالی است ساخت فیلم‌ های جدید بر اساس انیمیشن‌ های کلاسیک را در دستور کار خود قرار داده، هم‌ اکنون مشغول مذاکره با گای ریچی برای کارگردانی فیلم علاء‌الدین بر اساس انیمیشن معروف سال 1992 می باشد. ضمن این که این شرکت در حال ساخت فیلم مولان بر اساس انیمیشن محصول 1998 است و اخیرا نیز برای ساخت فیلم های اقتباسی از شیر شاه، پری دریایی کوچک، الیور توئیست و سفید برفی چراغ سبز نشان داده است.

فیلم‌ های “سیندرلا – Cinderella” و “کتاب جنگل – Jungle Book” که پیش از این بر اساس انیمیشن اکران شده‌ اند، هر دو به فروش خوبی در گیشه سینمای جهان دست یافتند و راه را برای ساخت اقتباس های دیگر انیمیشنی هموار نمودند.

طبق برنامه‌ ریزی فیلم قرار است فیلم دیو و دلبر از تاریخ 17 مارس یعنی 27 اسفند اکران شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour