نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بازی FIFA 17 برای کاربران ویندوز 10 موبایل در دسترس قرار گرفت. بالاخره شرکت Electronic Arts، این بازی جذاب را به ویندوز 10 موبایل آورد. با ویندوز سنتر همراه باشید!

FIFA 17 Mobile

fifa-mobile این بازی، مانند تمام بازی های فیفا، مدل جدید یک نسخه بهینه سازی از مدل سال گذشته با چند تغییر جزیی است. در نسخه جدید بر خلاف نسخه های قبلی حالت حرفه ای وجود ندارد، بنابراین ممکن است بعضی از طرفداران فیفا را تا حدودی ناامید کند. اما از طرف دیگر نکات مثبت جدیدی به فیفا 17 اضافه شده است؛ دو حالت جالب از گیم پلی : حالت حمله، و لیگ.

 حالت حمله یا اتک مود ، قسمت جدیدی است که تمرکز آن بر دریافت امتیازات مشخص در هر نیمه بازی است . همانطور که انتظار میرود، با انجام این حالت بازیکنان می توانند به سرعت در بازی پیشرفت کنند .

همچنین در حالت لیگ شما می توانید توسط تلفن همراه خود با دوستانتان به رقابت بپردازید . در فیفا 17، 30 لیگ پوشش داده می شود و شما از طریق کارت های بازی و امتیازاتی که میگیرید می توانید بازیکنان جدیدی کشف و پرورش دهید .

فیفا همچنین برای جدب کاربران بیشتر به نسخه های قدیمی بازی نیز اجازه می دهد تا بازی خود را به نسخه 17 به روز رسانی کنند .

البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که ورژن جدید دارای باگ و مشکلاتی نیز هست و انتظار می رود در بسته های بروز رسانی آینده این مشکلات برطرف شود . پس اگر فعلا از نسخه های قبلی این بازی لذت می برید ، چند روزی صبر کنید تا مشکلات نسخه جدید برطرف شود و بعد تصمیم به بروز رسانی بگیرید .

اگر شما از طرفداران این بازی هستید، آن را از لینک زیر نصب کرده و تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

fifa-17-mobile

منبع: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour