نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

بر طبق لیست ثروتمندترین افراد دنیا, بیل گیتس, موسس مایکروسافت پادشاه این لیست می باشد. فهرست فوربس ارزش دارایی های بیل گیتس را 75 میلیارد دلار تخمین زده است که در حال افزایش نیز هست. در حالی که بیل گیتس دیگر حضور عمده ای در مایکروسافت ندارد. بیل گیتس توجه خود را به حل مشکلات بهداشتی جهان, در کشورهای در حال توسعه جلب کرده است. بیل گیتس این کار را از طریق بنیاد خود و همسرش “بیل و ملیندا گیتس” پیگیری می کند.

لیست دیگری که اخیرا در این سال منتشر شد, گیتس را ثروتمندترین فرد جهان با دارایی های به ارزش تقریبی 87 میلیارد دلار معرفی کرده بود. در هر صورت، گیتس هنوز درآمدی فراتر از زمان ترک کالج خود و یا حتی فارغ التحصیلی خود دارد، و او این ثروت را در بهترین را و به بهترین شکل ممکن توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس در راه کمک به مردمان آسیب پذیر خرج می کند.

در سویی دیگر, یکی دیگر از موسسین مایکروسافت, پاول آلن دارایی به ارزش 17.5 میلیارد دلار دارد و در رده چهلمین فرد ثروتمند دنیا قرار گرفته است. بیل گیتس در 20 سال گذشته 15 بار بر صدر این لیست تکیه زده است و به نظر نمی رسد که به این زودی ها این پادشاهی را از دست بدهد. بر طبق آمار فوربس بیش از 1600 میلیاردر در سراسر جهان وجود دارند.

نظر شما همراهان ویندوز سنتر چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

4 Responses

 1. ارسلان

  خدایا این همه ثروت برای چی میخواد؟؟؟
  مهدی جان اگه این ثروت رو داشتی چیکار میکردی؟؟؟ :laugh:

  پاسخ
  • مهدی نیلچی

   به احتمال صد در صد دقیقا همین کاری که بیل گیتس میکنه.

   تا توانی به جهان خدمت محتاجان کن/ به دمی یا درمی یا قلمی یا قدمی

   بیل گیتس میلیاردها دلار در راه کمک به انسانیت خرج می کنه و روز به روز هم به ثروتش افزوده میشه

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour