نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

سیسکو از ابداع سه فناوری جدید امنیتی برای استفاده در شبکه‌های دیجیتال خبر داده است. این فناوری‌ها برای استفاده مهندسان شبکه، توسعه‌دهندگان برنامه‌ها و دیگر فعالان حوزه فناوری اطلاعات ابداع شده است.به نقل از زددی نت، ارتقای امنیت در عین تسهیل دسترسی به خدمات امنیتی از جمله اهداف ارائه این خدمات جدید است. برای بررسی بیشتر این موضوع با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

این فناوری ها و خدمات عبارتند از Umbrella Branch، Stealthwatch Learning Network License و Meraki MX Security Appliances به منظور شناسایی بدافزارها و حفاظت از کاربران در برابر آنها. سیسکو می گوید فناوری های جدید برای مقابله با تهدیدات کلود نیز قابل استفاده بوده و با ویژگی های عصر جدید شبکه ای که سیال بودن از ویژگی های اصلی آن است انطباق دارد.

خدمات اول موسوم به Umbrella Branch یک نرم افزار امنیتی مبتنی بر کلود است که به صاحبان مشاغل امکان می دهد کنترل بیشتری بر نحوه استفاده کاربران از شبکه های وای – فای اعمال کنند و محتوای رد و بدل شده را هم فیلتر نمایند. برای فعال کردن این خدمات می توان از روترهای (ISR) سری 4000 استفاده کرد. با این روش مقابله با بدافزارها و حملات فیشینگ هم تسهیل می شود. فناوری بعدی موسوم به Cisco Stealthwatch Learning Network که حاصل 452 میلیون دلار هزینه برای خرید شرکت Lancope توسط سیسکو است تحلیل ترافیک شبکه و داده های موجود برای ارتقای حفاظت در برابر تهدیدات را ممکن می کند.

هدف از ارائه خدمات آخر یعنی Meraki MX Security Appliances نیز شناسایی و مقابله با تهدیدات امنییت از طریق ترکیب راه حل های مبتنی بر کلود و استفاده از نرم افزارهای امنیتی است. در قالب این روش فایل های مشکوک با محتوای موجود در یک پایگاه داده مطابقت داده می شوند و در صورت آلودگی بلوکه می شوند.


photo_2016-02-05_11-36-11

نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در خصوص این موضوع چیست؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour