نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در آمریکا آن ها به فضانوردان خود بسیار اهمیت می دهند. وقتی فضانوردان بخواهند بازی آمریکا را تماشا کنند آن ها تماشا خواهند کرد! امشب بیش از 100 میلیون نفر بازی بین Denver Broncos و Carolina Panthers را تماشا می کنند و  فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی هم  بین این تماشاگران خواهند بود. گفته شده است که در حین بازی تمامی خدمه اجازه استراحت دارند تا این بازی را تماشا کنند. البته جشن گرفتن پیروزی تیم محبوبتان در فضا بهترین نوع جشن قهرمانی خواهد بود.

astronaut-0002-640x0

سخنگوی ناسا Dan Huot گفت :

خدمه به صورت زنده همانند پخش های زنده دیگر بازی را تماشا خواهند کرد. این بازی از ایستگاه زمینی هیوستون برای فضا پخش خواهد شد. کل روز فضانوردان استراحت خواهند داشت و به جز تمرین های بدنی کار دیگری انجام نخواهند داد.

بعد از اینکه فضانوردان افتتاحیه فیلم Star Wars: The Force Awaken را دقیقا به هنگام روی پرده رفتن آن فیلم روی پرده سینما دیدند و چند روز پیش بازی راگبی Six Nations که خبر آن هم در ویندوز سنتر قرار گرفت را تماشا کردند حالا نوبت به SUPER BOWL رسیده است.

جالب این است که بدانید پروژکتور ایستگاه فضایی با کیفیت HD بر روی پرده 65 اینچی است که کیفیت تصویر آن بیشتر از تلویزیون های بسیاری از مردم زمین است.

فضانوردان ایستگاه فضایی وقت آزاد زیادی دارند و برعکس تفریحات چندانی ندارند و مجبورند خودشان را با چیز های زیادی از کتاب گرفته تا ساز های موسیقی و عکاسی سرگرم کنند.

ویدئو اختصاصی ویندوز سنتر از تاریخچه ورزشگاه مسابقه سوپر بول  توصیه می کنم حتما ببینید :

اگر شما کاربران ویندوز سنتر در فضا بودید چگونه خودتان را سرگرم می کردید؟

3 Responses

 1. mrmas

  حالا هزار بار این خبرو بزارید . به جای این خبرای الکی 4 تا برنامه و نرم افزار معرفی کنید . بازی traffic rider وارد استور شده

  پاسخ
 2. امیر

  با عرض ادب خدمت mamas از بودن چنین خبرهایی در سایت ضرری متوجه سایت و کاربر نمیشود بلکه باعث ایجاد تنوع و لذت در کاربر میگردد قسمت انجمن سایت هم هست می تونید عضو بشید و با بقیه ی کاربرا در تمامی جهات(برنامه و بازی و سیستم عامل و …) تبادل نظر و تجربه داشته باشید با عرض احترام مجدد

  پاسخ
  • mrmas

   درسته دوست عزیز ضرری نداره . ولی این خبر رو چندین بار گذاشتید . درصورتی اخبار بازی های جدید و برنامه های جدید به استور خیلی کم شده اونارو بیشتر پوشش بدید

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour