نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

باز هم به علت درخواست فراوان کاربران قیمتها را شکاندیم و این بار تیر هدف ما فروش ویژه Microdoft Band 2 را نشانه گرفت و خوشبختانه ضربه ای سنگین بر قیمت آن وارد کرد!

Microdoft Band 2 آرزوی هر جوان عاشق مایکروسافت می باشد اما به علت گرانی و عدم ورود به بازار خاورمیانه دسترسی برای بسیاری از جوانان بد اقبال سخت و نشدنی است.

فروش ویژه Microsoft Band 2

برای مثال اگر شما با قیمت 250 دلاری از استور امریکا بخرید مالیات و هزینه ارسال نیز به شما تعلق می گیرد که هزینه گزافی را برای شما به همراه دارد. اما ساری تک به علت عشق فراوانی که به مایکروسافت و عاشقان این شرکت دارد قیمت آن را زیر هزینه ای که برای فروشگاه ایستاده است قرار داده است تا همه ی جوانان عاشق این دستگاه سلامتی بتواند ان را تهیه نمایند.

ساری تک همیشه به دنبال محصولات از میکروسافت است که هیچگاه پای به خاورمیانه نمی گذارند. این موضوع نه جای منت دارد بلکه عشق یه شما کاربران عزیز است تا اینگونه برای شما خدمات ارائه دهیم.

پیش تر نیز خدمات جدیدی را ارائه دادیم و در مورد آن در مطلب دوره ی جدید فروشگاه ویندوزسنتر(ساری تک) با خدمات جدید گزارشی ارائه دادیم.

البته این مژده را به شما می دهیم که خدمات دیگری نیز در مسیر فروش محصولات مایکروسافت از طرف ساری تک در راه است.

اکنون نیز میتوانید مایکروسافت بند 2 را با بهترین قیمت ممکن خریداری نمایید. این شما و این مایکروسافت بند 2

10 Responses

 1. علي زارعي

  سلام اونایی که 930 این بیلدو گرفتن وضعیت باطری چطوره مال من که فجیع داغ میکنه ?:-)

  پاسخ
  • ali.j.sa

   وضعیت باطری زیاد خوب نیس تو این بیلد رو ۹۳۰، برا منم اولش فاجعه بود ولی بعد هارد ریست کمی بهتر شد.

   پاسخ
 2. مهدی

  اقای محاجری تو مسابقه ایده پردازی یک نفر میتونه چندتا ایده بده ?

  پاسخ
 3. ابراهیم محاجری

  دوست عزی میشه کامنت بی ربط نذارید؟ انجمن رو که براتون ساخنتیم دیگه چه مشکلی هست؟ حداقل زیر پست فروش فوق العاده نظر بی ربط ندید. اصلا خیلی ظاهر سایت زشت میشه که نظر بی ربط زیر پست میاد.

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour