نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همین چند روز پیش یک پست منتشر کردیم که ثبت نام کنفرانس بیلد 2017 مایکروسافت شروع شده و کاربرانی که قصد حضور در آن مراسم را دارند می بایست سریع اقدام به خرید بلیت کنند. جالب است بدانید این فروش بلیت فقط 8 ساعت برقرار بود و بلیت های مراسم به اتمام رسید و بسیاری از کاربران و توسعه دهندگان قصد حضور داشتند اما ناکام ماندند. برای بررسی بیشتر این موضوع با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

این کنفرانس مایکروسافت یکی از بزرگترین و با شکوه ترین مراسمات مایکروسافت می باشد که مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار می گیرد. این کنفرانس قرار است از 10 تا 12 ماه May (از 21 تا 22 اردیبهشت) از ساعت 15 تا 21 به وقت کالیفرنیا برگزار شود که زمانش از سالهای قبل بیشتر شده است.

مایکروسافت در سال 2017 نتوانست سرعت فروش بلیت هایش را رکورد بزند. همانطور که بیلد دارد کنفرانس بیلد 2016 مایکروسافت فقط 5 دقیقه بیشتر طول نکشید تا بلیت ها تمام شد اما امسال 8 ساعت شد. البته مایکروسافت برای کاربرانی که قادر به خرید بلیت نبوده اند یک قسمت به نام لیست انتظار فعال کرده است و با کاربرانی که قصد کنسل کردن بلیت را دارند ، جایگزنی شوند.

هنوز اخباری از ارائه ی محصولات خود در این کنفرانس اعلام نشده اما قطعا امسال در مورد ویندوز 10، هالولنز، ویژوال استودیو، حافظه های ابری، ایکس باکس و … صحبت خواهد شد. نظر شما در مورد این کنفرانس چیست؟


پیوست

 منبع : venturebeat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour