نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

عکس جدید و اصلی از گوشی نوکیا 8 لو رفت که بیانگر مشخصات جالبیست

 

همانطور که می دانید گوشی نوکیا 8 قرار است که در تاریخ 16 اگوست رونمایی شود و ما هر روز به این تاریخ نزدیک تر می شویم و هیجان کاربران روز به روز افزایش می یابد. تا بحال تصاویر مختلفی به است گوشی نوکیا 8 منتشر گردیده است که بسیاری از آن تصاویر جعلی بوده اما اکنون عکسی جدید منتشر شده که این تصویر اصلی گوشی نوکیا 8 می باشد که با بررسی آن و اطلاعتی که از منابع گرفته شده مشخصات جالبی لو رفته است که بد نیست شما کاربران عزیز هم بدانید.برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوزسنتر همراه باشید.

این تصویر نشان داده شده که در ادامه خواهید دید بیانگر یک گوشی بسیار زیبا و کاربردیست که کاربر می تواند با یک دست از آن استفاده نماید. همچنین طبق اخبار اعلام شده که کاربر با دوربین جلوی گوشی قادر می باشد با کیفیت 4K فیلم برداری کند.

نوکیا 8 را به عنوان یک پرچمدار مقرون به صرفه معرفی کردند. جالب است بدانید پردازنده ی این گوشی Snapdragon 835 و دارای دو لنز زایس می باشد. به احتمال بسیار در 16 اگوست دو گوشی نوکیا 8 و نوکیا 3310 نسخه 3G در آن مراسم رونمایی شود. طبق آخرین شایعات قیمت این گوشی 517 یورو اروپا حدود + – 2.350.000 هزار تومان می باشد.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour