نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت بالاخره ویندوز ۱۰ را در سرتاسر جهان عرضه کرد، در هر منطقه ی زمانی که روز ۲۹ ژولای آغاز می شود موج جدیدی از آپدیت ویندوز ۱۰ نیز شکل می گیرد و متخصصان نگرانند که مایکروسافت فشار زیادی را به شبکه های انتقال محتوا (CDN) وارد نماید.

منابع داخلی گفته اند که مایکروسافت ۴۰ Tbps پهنای باند را برای این موضوع رزرو کرده است که واقعا مقدار قابل توجهی است. در ساعت ۱ بعد از ظهر روز ۲۸ ژولای مایکروسافت اعلام کرد که تا کنون بیش از ۱۰ Tbps پهنای باند را استفاده کرده است و با توجه به اینکه تا آن زمان در بسیاری از کشورها هنوز عرضه ی ویندوز ۱۰ شروع نشده بود، بنابراین این عدد افزایش خواهد یافت.

برای مقایسه، پهنای باند مورد استفاده ی رویدادهای اپل که از این نظر معروف هستند و شبکه های جهانی را تحت فشار قرار می دهند حداکثر به ۸ Tbps می رسد، و این به این معنی است که عرضه ی ویندوز ۱۰، پهنای باندی تا ۵ برابر رویدادهای اپل را استفاده می کند. بنابراین همین طور که این اعداد نشان می دهند واکنش ها به ویندوز ۱۰ مایکروسافت بسیار خوب بوده است و مایکروسافت به سختی در تلاش است تا ویندوز ۱۰ را برای میلیون ها کامپیوتر در سراسر دنیا عرضه کند.

One Response

  1. msorkhpost

    این CDN چی هست؟یعنی چی به شبکه انتقال محتوا فشار میاد؟ :-?

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour