نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت سامسونگ، همواره علاقه‌ داشته است تا فناوری‌های جدیدی را بررسی نماید اما بسیاری از محصولات آزمایشی این شرکت، به بازار راه نیافته است. یکی از نوآورانه‌ترین محصولاتی که این سازنده در سه سال گذشته به بازار عرضه کرده، گلکسی Round است که یک محصول آزمایشی به حساب می‌آید. به همین جهت، بنابر یک گزارش، این سازنده و هم‌چنین شرکت ال‌جی، محصولاتی را با صفحه‌نمایش قابل انعطاف در سال آینده به بازار عرضه خواهند کرد. برای جزئیات بیشتر، همراه ویندوزسنتر باشید.

عرضه گوشی‌های هوشمند تاشوی جدید ال‌جی و سامسونگ در سال 2017

گلکسی راند، یکی از اولین محصولاتی است که از صفحه‌نمایش منعطف استفاده می‌کند و تقریباً هم‌زمان با عرضه این محصول، شرکت ال‌جی، گوشی جی فلکس را به بازار عرضه کرد. البته از بین این دو سازنده که محصولاتی را با صفحه‌نمایش خمیده به بازار عرضه کرده‌اند؛ تنها شرکت ال‌جی بوده که گوشی جی فلکس را به صورت انبوه برای عرضه در تمامی بازارهایی که این سازنده در آن‌ها حضور دارد، ارائه داده است.

البته شرکت سامسونگ، گلکسی Round را به عنوان یک گوشی مفهومی به بازار عرضه کرده است و تنها فروش آن در سرزمین مادری خود برای این شرکت، حائز اهمیت بوده است. با این‌حال، بنابر اطلاعات تازه منتشرشده، به‌نظر می‌رسد که ال‌جی و سامسونگ برای ارائه محصولات خلاقانه‌ای آماده می‌شوند.

 از آنجایی‌که نزدیک به سه سال از عرضه اولین محصولات این دو شرکت با صفحه‌نمایش خمیده می‌گذرد، منطقی خواهد بود که بگوییم ال‌جی و سامسونگ از این بازه زمانی برای ارائه محصولاتی با پیشرفت‌های قابل‌توجه استفاده کرده‌اند؛ به همین جهت، سال آینده، انتظار می‌رود که هر دو شرکت، محصولاتی را با صفحه‌نمایش خمیده عرضه نمایند که بسیار متفاوت با آن چیزی است که تاکنون وجود داشته.

در همین زمینه، یک سرمایه‌گذار، به‌تازگی اعلام کرده است:

سال 2017، انتظار می‌رود که محصولاتی با صفحه‌نمایش خمیده به صورت انبوه به بازار عرضه شود. پس از عرضه محصولاتی با صفحه‌نمایش انعطاف‌پذیر توسط این دو سازنده کره‌ای، دیگر رقبا نظیر شرکت گوگل و اپل به احتمال زیاد در سال 2018 از محصولات خمیده خود رونمایی خواهند کرد.

ارائه محصولات جدید با صفحه‌نمایش خمیده، سهم سامسونگ و ال‌جی را از بازار گوشی‌های هوشمند افزایش می‌دهد

عرضه محصولات خمیده سامسونگ و ال‌جی به صورت انبوه در بازار گوشی‌های هوشمند که این روزها، اشباع شده است؛ فرصت بسیار مناسبی را برای این دو سازنده به وجود می‌آورد که سهم خود را از بازار افزایش دهند و هم‌چنین، به سوددهی قابل‌توجهی در سال 2017 دست پیدا نمایند. علاوه‌براین، انتظار می‌رود که این دو سازنده، تولید نسل ششم پنل‌های اولد خود را به‌زودی آغاز نمایند. شما درباره گوشی‌های هوشمند با صفحه‌نمایش خمیده، چه دیدگاهی دارید؟

پیوست
منبع: softpedia

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour