نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

مایکروسافت روزی نیست که با یک محصول و راه حل جدید کاربرانش را سورپرایز نکند. با ویندوزسنتر همراه باشید تا از آخرین اخبار درباره یکی از محصولات جدید این شرکت باخبر شویم.

هولولنز مایکروسافت مدتی است که در آمریکا عرضه شده. اما کاربران کشورهای دیگر باید تا ماه آینده برای برخورد نزدیک با این ابداع مایکروسافت منتظر بمانند. در ماه فروردین، مایکروسافت اقدام به عرضه نخستین سری کیت‌های HoloLens به صورت اختصاصی در ایالات متحده و کانادا کرد. و تا به امروز به واسطه سیاست های فروشش از عرضه آن در دیگر کشورهای خودداری کرده است. اما امروز Microsoft در وبلاگ رسمی‌ شرکت اعلام کرد هولولنز تا یک ماه دیگر در شش کشور دیگر در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت و آنان می‌توانند از حالا محصول مورد نظرشان را پیش‌خرید کنند.

فرصتی برای توسعه‌دهندگان

حال که هولولنز قرار است در کشورهای بیشتری عرضه شود، سازندگان و توسعه‌دهندگان همه جای جهان می‌توانند برای این پلتفرم هولوگرافیک و سه‌بعدی اپ تولید کنند.

مایکروسافت در وبلاگ خود از قول آلکس کیپمن، کارشناس فنی واحد Microsoft Windows و گروه ابزارها، قید کرده:

از هنگام لانچ هولولنز، ما شاهد اشتیاق زیادی از سوی توسعه‌دهندگان و شرکت‌ها برای ایجاد تجربه‌های مرتبط و هیجان‌انگیز بودیم. تجربیاتی که صرفا به واسطه هولولنز فراهم می‌شود.

وقتی تصمیم گرفتیم قدم در جایگاه پیشتاز حوزه واقعیت آمیخته بگذاریم، می‌دانستیم که پی‌آمد آن سروکله بسیاری از مبدعان نیز پیدا خواهد شد. این خیلی الهام‌برانگیز است که ببینیم همکارانمان چه می‌سازند و توسعه‌دهندگان مستقل چه خلق می‌کنند. ما با هم، تازه فقط خراشی روی سطح آنچه واقعیت آمیخته می‌تواند برآورده سازد، ایجاد کرده‌ایم. بی‌صبرانه مشتاقم ببینم با ورود این کشورها به افق هولوگرافیک ما، چه روی خواهد داد.

طبق خبر اعلامی، هولولنز به زودی وارد بازار شش کشور استرالیا، فرانسه، آلمان، ایرلند، نیوزلند و انگلیس خواهد شد.

گفتنی است، HoloLens از اواخر آبان ماه در این کشورها عرضه خواهد شد ولیکن از هم اکنون امکان پیش‌خرید آن فراهم شده. پیش‌خرید فقط از طریق Microsoft Store فراهم خواهد بود.

منبع: Windows Central

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour