نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تیم واکنش حوادث امنیتی بلک بری اعلام کرده است که برای گوشی های هوشمند بلک بری، عرضه ی نسخه امنیتی آپدیت شده برای اندروید در ماه آگوست را آغاز کرده است. با ویندوزسنتر همراه باشید.

نسخه امنیتی

پس از دانلود و نصب، تغییرات سطح پچ امنیت این نسخه قابل مشاهده است و به طور کلی تغییرات ایجاد شده در این نسخه از تاریخ پنجم آگوست 2017 به بعد، قابل مشاهده است.

#BBSIRT released our August #30dayPatchingSMR to ensure @BlackBerry customers are protected. Read it here: https://t.co/tmktJstDRB

— BlackBerry SIRT (@BBSIRT) August 14, 2017

مطابق معمول، کمپانی بلک بری ذکر کرده است که نسخه ی به روز شده ی این نرم افزار بلافاصله برای بلک بری طراحی شده توسط گوشی های اندروید در دسترس قرار گرفته است که از فروشگاه Shop BlackBerry قابل خریداری است.

در این نسخه بروز شده، چه گوشی هایی مورد هدف واقع شده اند

در حال حاضر، در حالی که این نسخه در آستانه ی زمان بندی ماه آگوست قرار دارد، به نظر می رسد که بیشتر، گوشی های بلک بری Priv و KEYone را هدف قرار خواهد داد. با توجه به تغییرات به وجود آمده در این نسخه، تغییرات مخصوص بولتن امنیتی اندروید ذکر شده است؛ اما تغییرات مخصوص بلک بری مشخص نشده است.

با این حال، برای آن دسته از افرادی که در گذشته به روز رسانی را انجام داده اند، لانچر بلک بری دارای دو بسته آیکون است. یکی از آن ها تقلیدی از آیکون های BBOS7 است و دیگری شبیه آیکون بلک بری 10 است.

← بلک بری طراحی شده توسط بولتن امنیتی اندروید – آگوست 2017

پیوست
منبع: CrackBerry

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour