نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

چند روزیست که از زمان رونمایی از لپ تاپ سرفیس جدید می گذرد و به همراه آن نسخه جدید ویندوز 10 منتشر شد. هیئت مدیره مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای عرضه سرفیس پرو 5 می باشد که طبق شایعات قرار است امسال توسط مایکروسافت رونمایی و در بازار جهانی در دسترس کاربران قرار گیرد. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوزسنتر همراه باشید.

خبر جدیدی که در مورد نسخه ی جدید سرفیس پرو 5 منتشر شده این است که قرار است در اواخر تابستان یا اوایل پاییز این دستگاه عرضه گردد. به احتمال بسیار این دستگاه با سخت افزار جدید و مشخصات فنی بسیار خوبی در نسخه های مختلف عرضه می گردد.البته مایکروسافت پیش فروش لپ تاپ سرفیس از 2 ماه پیش شروع کرده بود که هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفت و احتمالا سرفیس پرو 5 هم به صورت پیش فروش توسط مایکروسافت فروخته می شود.

طی اخباری که از گذشته تا بحال از سرفیس پرو 5 منتشر شده این دستگاه دارای سخت افزار Intel Kaby و یک صفحه نمایش با کیفیت 4K و دارای یک قلم جدید با شارژ مغناطیسی می باشد. احتمالا این دستگاه جدید نسبت به برادران گذشته ی خود حدود 10 الی 11 درصد وزن کمتری دارد. می توان گفت این سرفیس اولین دستگاهی است که با تکنولوژی ARM عرضه می گردد.

اطلاعات دیگری از آن هنوز منتشر نشده است و به محض دریافت اخبار جدید در سایت منتشر خواهیم کرد.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این دستگاه چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour