نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت Nvidia که به علت تولید پردازنده های گرافیکی پیشرفته مورد استفاده علاقمندان به بازی های ویدئویی شهرت دارد، برای اولین بار بازی ویدئویی طراحی کرده و جالب اینکه بازی یاد شده از نوع سه بعدی و واقعیت مجازی است. به نقل از ناین نیوز، بازی یادشده که VR Funhouse نام دارد مجموعه ای از بازی های کوچک تفریحی است که بیشتر با هدف نمایش توانمندی های دنیای واقعیت مجازی طراحی شده است. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

البته ان ویدیا با طراحی این بازی ها تلاش کرده و قدرت و خلاقیت خود در عرصه فناوری نوظهور واقعیت مجازی را هم به رخ بکشد. کدهای منبع بازی VR Funhouse در دسترس است وعلاقمندان می توانند به آنها دسترسی داشته باشند. این بازی برای اجرا از طریق پلاتفورم Valve به رایگان در دسترس است ولی اجرای آن تنها بر روی هدست های واقعیت مجازی HTC Vive VR ممکن است. این هدست ها 799 دلار قیمت دارند.

این شرکت همچنین به تازگی کارت گرافیک 1500 دلاری GeForce GTX 1080 را برای استفاده در هدست های یاد شده طراحی و عرضه کرده است. ان ویدیا قبلا کارت گرافیک GeForce GTX 1060 را هم به قیمت 249 دلار روانه بازار کرده بود.


photo_2016-02-05_11-36-11

نظر شما کاربران گرامی سایت ویندوز سنتر در خصوص این موضوع چیست؟

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour