نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در اول اگر از موضوع کراس فایر اطلاعی ندارید باید بگوییم زمانی که ۲ یا ۴ کارت گرافیک در کنار همدیگر قرار می دهید به این موضوع کراس فایر می گویند. توجه داشته باشید در کراس فایر کردن کارت گرافیک می بایست مدل کارت ها یکی باشند در غیر این صورت امکان پذیر نخواهد بود. اما شرکت AMD این محدودیت را برداشته است و کاربران اکنون می توانند کارت گرافیک سری های R9 300 و R9 200 را با یکدیگر کراس فایر کنند. با ویندوز سنتر همراه باشید.

این موضوع بخاطر این می باشد که در هر یک از این سری کارت گرافیک چیپ یکسان بکار رفته است که باعث شود کراس فایر بین این دو سری کارت گرافیک انجام شود حتی سازندگان این کارت های گرافیک سعی کرده اند که درایور های یکسانی برای این دو کارت گرافیک در نظر گرفته شود که در کراس فایر کردن آنها مشکلی ایجاد نشود. اگر کاربران بخواهند این دو کارت گرافیک را کراس فایر کنند می بایست درایور Catalyst 15.7 WHQL را نصب کنند که در اصل کارت گرافیک R9 390 یا R9 390X را با کارت گرافیک R9 290 یا R9 290X می توانند کرایس فایر کنند.

۴۷a

توجه داشته باشید می توان بصورت ۴Way یا همان (۴طرفه) کراس فایر کرد به عبارت دیگر کارت گرافیک سریR9 380 را با R9 285 کراس فایر کنند. شرکت AMD اعلام کرده است بزودی درایور های جدیدی را عرضه خواهد کرد که بتوان کارت گرافیک های سری R9 280 با HD 7900 و کارت گرافیک های سری R9 270 را با HD 7800 کراس فایر کرد.

2 Responses

  1. علی

    سلام ممنونم از مقالتون

    آیا کارت گرافیک ۷۸۷۰ سافایر با چه سری از کارت گرافیک هایی سیک میشه

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour