نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت موجانگ ماینکرفت نسخه ویندوز ده را امروز در لندن معرفی کرد ، این بازی در تاریخ ۲۹ جولای ۷ مرداد یعنی همزمان با انتشار ویندوز ده با قیمت ده دلار در استور قرار خواهد گرفت ، ولی اگر در حال حاظر بازی ماینکرفت تحت پی سی را در اختیار دارید شانس این را دارید که این بازی را مجانی از استور دانلود کنید.
بازی ماینکرفت یکی از بازی های تحت پیکسل از شرکت سوئدی به نام موجانگ که بعد به تصاحب مایکروسافت در آمد ، این بازی به طرز باورنکردنی بسیار محبوب و پر درامد است حتی در یوتیوب ماینکرفت رتبه دار بیشترین بازدید در میان مردم است در هنگام خرید این بازی خیلی از منتقدان این کار مایکروسافت را غیر منطقی و حتی به تمسخر گرفتند ولی می توانیم ببینیم که این بازی به موفقیت های بسیاری رسیده است.

به برخی از امکانات و تغییرات ماینکرفت نسخه ویندوز ده می پردازیم:

  • خلق کنید بسازید و به گشت و گذار آنلاین بپردازید ، در این نسخه از ماینکرفت شما امکان بازی آنلاین ۷ نفره را خواهید داشت .
  • می توانید با دوستان ماینکرفتی، تحت ایکس باکس هم به بازی بپردازید
  • به صورت آنلاین به دنیای ماینکرفت بروید و حتی به بازی چند نفره آفلاین بپردازید (که در آپدیت های بعدی این امکان به صورت رایگان اضافه خواهد شد)
  • امکان بازی در گجت های لمسی و یا با موس و کیبورد
  • دارای امکان ضبط از محیط بازی و قابلیت اشتراک گذاری
  • در نسخه آزمایشی ماینکرفت ویندوز ده امکان ارسال نظرات وجود دارد

موجوداتی که در این نسخه وجود دارد :
مرغ – زامبی ها – خوک – بز – جنگجویان استخوانی – سیب زمینی – مرکب ماهی های کوچک – صندلی های جادویی – روستاییان – گوسفند – آهنگر – معجون – کلنگ – هویج و تمام چیزهای عجیب و خارق العاده که در دنیای ماینکرفت خواهیم داشت.

همانطور که در لیست بالا می بینید این بازی هماهنگی کامل با ایکس باکس لایو را خواهد داشت و همینطور امکان ضبط همزمان را نیز داراست.
در تاریخ ۲۹ جولای یعنی ۷ مرداد این بازی در حالت آزمایشی منتشر می شود و به طبع آن این بازی دارای مشکلات و باگ های زیادی خواهد بود ولی هیچ چیز بهتر از آن نیست که شما بازی را در حالت آزمایشی خریداری کنید چرا که بعد از فاز آزمایشی این بازی را می توانید به صورت رایگان دریافت کنید و به حل باگ ها و بهتر کردن این بازی کمک کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour