نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت فوجیتسو امروز یک سری از دستگاه های مبتنی بر ویندوز 10 را برای مشتریان تجاری خود عرضه می کند. در واقع تعداد دقیق این دستگاه ها 18 عدد است که شامل 9 دستگاه لپ تاپ، 4 دستگاه تبلت، یک دستگاه کامپیوتر PC و یک دستگاه کامپیوتر ایستگاه کاری (workstation) می گردند. با ویندوزسنتر همراه باشید…

فوجیتسو

دو محصول جالب توجه از میان این محصولات جدید شرکت فوجیتسو تبلت ARROWS Tab V567/P و لپ تاپ LIFEBOOK U937/P هستند. تبلت ARROWS فوجیتسو در واقع یک کامپیوتر مبتنی بر ویندوز 10 با صفحه نمایش 6.2 اینچی است. سیستم عامل این محصول از نوع Windows 10 Pro می باشد. بدین معنا که می توان تقریبا تمامی نرم افزارهای نسخه دسکتاپ ویندوز 10 را بر روی این تبلت کوچک نصب نمود. متاسفانه این شرکت جزئیات بیشتری را در خصوص این محصولات جدید خود منتشر ننموده است، به همین دلیل قادر نخواهیم بود در خصوص امکانات سخت افزاری آن اظهار نظر نماییم. وزن این تبلت حدود 280 گرم بوده که برای تبلتی که ویندوز 10 را به صورت کامل اجرا می کند وزن بسیار پایینی محسوب می شود. اگرچه فوجیتسو در خصوص پردازشگر این تبلت سخنی به میان نیاورده است، اما با توجه به ابعاد این تبلت نمی توان انتظار قدرت بالایی را از آن داشت.

می توان گفت کار با اپلیکیشن های ویندوز بر روی یک تبلت 6 اینچی اندکی مشکل و حتی عجیب می نمایاند و از آنجایی که انتظار می رود قدرت ARROWS چندان زیاد نباشد، پیش بینی می شود این تبلت نتواند مشتریان را راضی کند. به عبارتی اگر مشتریان تجاری به دنبال دستگاهی قابل حمل و مبتنی بر ویندوز 10 باشند به راحتی می توانند یکی از تلفن های همراه ساخت مایکروسافت را انتخاب نمایند که ضمن ارائه ویژگی کانتینیوم تجربه ای بسیار روان تر و قابل اتکا تری نسبت به یک تبلت 6.2 اینچی به کاربران می دهد.

فوجیتسو همچنین در صدد ارائه چند لپ تاپ جدید نیز هست. در این میان مدل LIFEBOOK U937/P در کانون توجه قرار دارد؛ لپ تاپی 13.3 اینچی که از سیستم عامل ویندوز 10 بهره می برد. ضخامت این دستگاه 15 میلیمتر و وزن آن کمتر از 799 گرم است. این شرکت در کنار لپ تاپ مذکور، لپ تاپی دو کاره با نام LIFEBOOK P727/P را نیز عرضه خواهد نمود که دارای صفحه نمایش 12.5 اینچی می باشد. این محصول را می توان در 4 حالت متفاوت به کار گرفت که شامل حالت استاندارد، حالت تبلت، حالت ایستاده و حالت سایه بانی (tent) می گردد. همزمان با این دو نوع لپ تاپ 7 نوع دیگر نیز توسط شرکت فوجیتسو عرضه خواهد گردید که همگی از پردازشگر اینتل Kaby Lake بهره می برند. جزئیات این محصولات نیز هنوز در دسترس نیست.

تبلت ARROWS به زودی در ژاپن به قیمت 151800 ین و لپ تاپ LIFEBOOK U937/P نیز به قیمت 284900 ین و باز هم در ژاپن به بازار خواهد آمد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این محصولات به اینجا بروید. لازم به ذکر است که هنوز جزئیات بیشتری در خصوص این محصولات توسط شرکت تولید کننده منتشر نشده است.

پیوست

منبع: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour