امروز Wednesday 19 June 2019

شاید مایکروسافت از روش کلیدهای فعال سازی محصول در ویندوز ۱۰ خداحافظی کند

شاید مایکروسافت از روش کلیدهای فعال سازی محصول در ویندوز ۱۰ خداحافظی کند

مایکروسافت ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان برای کاربران ویندوز ۷ و ویندوز ۸٫۱ ارائه کرده است. همچنین این شرکت این سیستم عامل را به صورت رایگان برای اینسایدرهای ویندوز که پیشنمایش فنی ویندوز ۱۰ را نصب کرده اند، ارائه کرده است. در حال حاضر، چنانکه بنظر می رسد، مایکروسافت می تواند روی کوتاه کردم مسیر فعال سازی ویندوز تلاش کند با کلیدهای فعال سازی محصول خداحافظی کند.

در نرم افزار استور (بتا) روی بیلد ۱۰۱۴۷ ویندوز ۱۰، دو نرم افزار جدید به نام ویندوز ۱۰ کور و ویندوز ۱۰ پرو وجود دارد. اطلاعات زیادی در مورد نرم افزار در لیست وجود ندارد ، با این حال، همانطور که به نظر می رسد، نرم افزار اجازه فعال کردن کپی های ویندوز ۱۰ را به آسانی برای کاربران می دهد.

windows-10-core

این نرم افزار می تواند برنامه مرحله ای مایکروسافت به منظور حذف کردن کلید محصول برای فعال سازی ویندوز باشد. این نرم افزارها می توانند به کاربران اجازه دهند به راحتی به روز رسانی کنند و یا ویندوز ۱۰ را از استور، حتی بدون استفاده طولانی کلید محصول (که آزاردهنده است) فعال کنند. همچنین نرم افزارها ارتباطی بین مجوز ویندوز به صفحه حساب مایکروسافت کاربران ایجاد میکند- و در آینده کپی ویندوز فعال شده برای کاربران اسانتر می شود.

به خاطر داشته باشید که این فقط یک حدس و گمان است. با این حال، فرصت بسیار خوبی است که مایکروسافت فعال سازی آسان تر ویندوز را با ارائه مجوز از طریق خرید نرم افزار انجام دهد.

چیزهایی مثل کلید محصول خیلی قدیمیند، و بدون شک زمان “خداحافظی” کردن با کلید محصول است و گفته شود: “سلام” به آینده.

می توانید نرم افزار ویندوز ۱۰ کور و نرم افزار ویندوز ۱۰ پرو را در استور پیدا کنید ( البته در بیلد ۱۰۱۴۷ ویندوز ۱۰ و یا در بیلدهای آینده).

وحید محسنی وبسایت شخصی
دوست دار ویندوزفون

یک دیدگاه ارسال شده!

  • بنیامین گفت:

    مایکروسافت ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان برای کاربران ویندوز ۷ و ویندوز ۸٫۱ ارائه کرده است؟؟؟؟یا ارائه خواهد کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.