نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

اگر شما یکی از طرفداران هستید خبر خوبی را برایتان داریم. این بازی در سیستم عامل های مختلف چندیست که عرضه شده و طرفداران میلیونی برای خود جمع کرده است. اکنون شاهد حضور این بازی پر طرفدار در سیستم عامل محبوب ویندوز 10 موبایل هستیم که قطعا باعث خوشحالی کاربران خواهد شد. این بازی توسط کمپانی بازی سازی R.G.B. SRL ساخته شده است و دارای گرافیک بسیار خوب و محیط سه بعدی و جالب در بازی هستیم. برای بررسی بیشتر بازی با ویندوزسنتر همراه باشید.

حمله ی وحشیانه ی موجودات مختلف به مقر پادشاهی باعث به چالش کشیده شدن شما شده است. شما فرمانده ی این منطقه ی خوش آب و هوا هستید و باید از این تاج و تخت پادشاهی محافظت کنید. پادشاه شما را فرا می خواند و باید از او اطاعت کنید و با ساخت یک مقر نظامی بزرگ و قدرتمند و آموزش سربازان مختلف مانع نفوذ متجاوزگران در این منطقه شوید. تعداد 6 برج بزرگ در اختیار شما قرار داده می شود که با کسب امتیاز و پول باید آنها را آپدیت کرده و به سلاح های مختلفی مجهز گردد.

1 (1)

در کل سه مپ در بازی وجود دارد که شما وظیفه دارید در این سه منطقه ی وسیع با دشمناتان بجنگید و بر آنها پیروز شوید. این بازی شامل 50 مرحله می باشد که باید در آنها پیروز میدان باشید. 3 نوع مبارزه کردن مختلف دارید و در کل 8 نوع دشمن در بازی وجود دارد که یکی از یکی قدرتمند تر می باشد. شما این بازی زیبا را بر روی گوشی ویندوزفونی خود نصب کنید و از آن لذت ببرید.

1 (3)

Kings-Guard-TD5
1 (2)

ویزگی های بازی:

 • گرافیک بسیار خوب
 • دارای 50 مرحله در بازی
 • 3 نوع مبارزه کردن
 • 8 نوع دشمن مختلف
 • سه منطقه جهت مبارزه

به کانال رسمی ویندوز سنتر به ادرس  telegram.me/windowscenteriran بپیوندید.

ظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟

3 Responses

 1. bahmanbs

  سلام اقا رضا
  یک خبر خوب،خوشحال کننده و امیدوار کننده
  بازدید از استور ویندوز ۱۰ از مرز ۳ میلیارد بار گذشت

  پاسخ
  • رضا راد

   سلام دوست من
   می تونی یه اسکرین شات بگیری بفرسی
   مرسی

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour