نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تنها چند روز دیگر تا بزرگ ترین رویداد بازی جهان فرصتی باقی نمانده است و خبر هایی هر روز از این کنفرانس به گوش می رسد. خبری که امروز بسیاری از کاربران را شوکه کرد غیبت سه بازی مهم اکس باکس در این کنفرانس است. در ادامه با ویندوزسنتر همراه باشید.

این سه بازی عبارت اند از کوانتوم بریک، Scalebound و Crackdown. اما انگار مایکروسافت در جایی دیگر می خواهد خود را نشان دهد آن هم در نمایشگاه گیمزکام آلمان، این نمایشگاه دوماه دیگر برگزار خواهد شد. استدیو بازی سازی Scalebound اعلام کرده است که در این کنفرانس احتمالا بازی Vanqiush 2 را معرفی خواهد کرد. همچنین استدیو بازی سازی رمدی که کوانتوم بریک را ساخته است اعلام کرده است که از این پس تمام رویداد های خود را به گیمزکام آلمان انتقال می دهد. Crackdown هم که از خودش نه تریلری معرفی کرده است نه خبر های رسمی انتظار میرود که خود را در گیمزکام آلمان معرفی کند.

لازم به ذکر است که گیمز کام در اواسط مرداد ماه برگزار می شود و شرکت های بسیاری برای این نمایشگاه برنامه ریزی کرده اند. نظر شما چیست؟

7 Responses

 1. سید مجتبی

  سلام آقای مدیر بیاد جدید موبایل کی می یاد خبری نشد ازش ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • سید محمد مهدی مرتضوی

   فعلا خبری نشده ما هم از موضوع بی خبریم ولی مسئول آگاهمون میگه نزدیکه انتشارش.

   پاسخ
 2. farid

  اقایون مدیرا برنامه نویسا یعنی شما نمیتونید از سرورای اوپرا استفاده کنید یه کپی ازش بزارین تو استو مثل ۶تیگ رودی وین خدایی دیگه از بی فیلترشکنی داریم میمریم .

  پاسخ
 3. Miladv

  هنوزم بازیهای زیادی داریم. هیلو و گیرز و فورزا و فیبل هستن.

  پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour