نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

ویندوز 10 در ماه جولای سال جاری منتشر شد و تا کنون بیش از 100 میلیون بار بر روی دستگاه های مختلف نصب شده است. بر اساس گزارش Net application اکنون ویندوز 10 سهم 6.63 درصدی از بازار سیستم عامل ها را از آن خود کرده است. در این میان ویندوز 7 با سهم 56.53 درصدی از این بازار هنوز در مقام نخست در بین تمامی سیستم عامل های موجود قرار دارد (سقوط 1.14 درصدی نسبت به ماه گذشته). پس از ویندوز 7، ویندوز XP و ویندوز 8.1 به ترتیب با سهم 12.21 و 10.72 درصدی در جایگاه دوم و سوم نشسته اند.

سهم ویندوز 10

برای آن هایی که دوست دارند از وضعیت سیستم عامل X Yosemite در این جدول با خبر شوند باید گفت که این سیستم عامل تنها 4.91 درصد از بازار فروش سیستم عامل ها را از آن خود کرده است و با این مقدار، مسلما پایین تر از ویندوز 10 قرار می گیرد. لینوکس نیز با زحمت فراوان بالاخره بالاتر از ویندوز در این فهرست قرار گرفت… البته منظور ویندوز ویستاست! لینوکس اکنون 1.74 درصد از سهم بازار فروش را در اختیار دارد.

سهم ویندوز 10 از این بازار به سرعت در حال افزایش است که به هیچ عنوان امر شگفت آوری به حساب نمی آید. به زودی (شاید در طی چند ماه آینده) این سیستم عامل، از ویندوز 7 نیز پیشی گرفته و در مقام نخست این فهرست قرار خواهد گرفت.

تا آن زمان، بیایید نظر شما همراهان ویندوزسنتر را نیز در خصوص این آمار و ارقام تازه منتشر شده بدانیم.

One Response

  1. نیما

    سلام
    جناب محبی توصیه خود شما چیست؟ 7 8.1 یا 10؟
    آخه 10 تا باگهاش برطرف بشه یکم طول میکشه. تا اون موقع چیکار کنیم ؟

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour