نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همانطور که گوشی های آیفون و اندروید روز به روز در حال پیشرفت در سهم جهانی گوشی های همراه هستند اما ویندوزفون اکنون بی سابقه ترین سهم خودش از بازار جهانی را تجربه کرده است. به گفته ی موسسه تحقیقاتی IDC سهم ویندوزفون از بازار به 0.1 درصد رسیده است که تابحال این رقم را تجربه نکرده بود. البته این شرکت گفته است که گوشی سرفیس فون مایکروسافت می تواند سهم بالاتری از بازار را پس بگیرد و این رقم را بالا ببرد. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

موسسه تحقیقاتی IDC در این باره گفته است :

فروش ویندوزفون همچنان به دلیل کمبود شرکای سخت افزاری جدید و عدم پشتیبانی توسعه دهندگان شور و شوق کاربران را گرفته است و تنها 1.1 میلیون کاربر در سراسر جهان از این سیستم عامل استفاده می کنند. مایکروسافت هنوز یک برگ برنده دارد و با گوشی سرفیس فون خود امید است که در سال های اینده جایگاه بهتری از سهم خود را در بازار جهانی بدست بیاورد.

در بین شرکت های برزگ صنعت گوشی مسابقه ی فروش همیشه بوده است و موسسه تحقیقاتی IDC پیشبینی کرده که فروش گوشی اندرویدی از 220 دلار از سال 2047 به 198 دلار در 2021 کاهش می یابد. شرکت ایفون هم پیش بینی کرده که در امسال بتواند 223.6 میلیون گوشی به فروش برساند در حالی که این موسسه تحقیقاتی پیش بینی کرده بود تا سال 2018 آیفون می تواند بیش از 240 میلیون گوشی را به فروش برساند.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟


پیوست

One Response

  1. bamintahvie

    این کمپانی هنوز هم قصد تسلیم شدن در مسیر توسعه‌ی موبایل را ندارد. به بیانی دیگر، در حالی که مایکروسافت در همه‌ی تلاش‌های خود در زمینه‌ی ویندوز مبدل موبایل شکست خورده است، ولی باز هم آن‌ها در حال کار روی یک تجربه‌ی موبایلی دیگر هستند

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour