نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همانطور که اطلاع دارید، رویداد جدید مایکروسافت پیش رو است و همه کاربران به این فکر بودند که مایکروسافت در این رویداد قرار است سرفیس پرو 5 را رونمایی کند اما مسئولان مربوطه مایکروسافت آب سردی را بر روی شایعات خبری ریختند و اعلام کردند که سرفیس پرو 5 به این زودی ها عرضه نمی شود و منتظر آن نباشید. برای بررسی بیشتر این خبر با سایت تحلیلی خبری ویندوز سنتر همراه باشید.

مایکروسافت در نسخه های قبلی سرفیس و سرفیس پرو با فروش و استقبال بالایی روبرو شد و حتی جزو پر فروش ترین محصولات مایکروسافت شناخته شد. دستگاه سرفیس پرو 4 یکی از همین دستگاه هایی بود که فروش بینظیر آن باعث شد مایکروسافت آن را در چندین نسخه ی مختلف تولید کند اما از زمان عرضه شدن آن حدود 18 ماه می گذرد و طبق استاندارد های تکنولوژی دیگر یک دستگاه قدیمی محسوب می شود.

پس از عرضه شدن لپ تاپ سرفیس کاربران امید زیادی داشتند که در این ماه شاهد رونمایی دستگاه بینظیر مایکروسافت یعنی سرفیس پرو 5 باشند که در رویداد 25 ماه May مایکروسافت آن را معرفی می کند اما می بینیم که طبق گفته مایکروسافت این دستگاه در این رویداد رونمایی نمی شود.

این خبر از گزارشگر سایت CNET منتشر شد که طی مصاحبه ای با یکی از مسئولین بخش سرفیس مایکروسافت داشته و پرسیده بعد از لپ تاپ سرفیس آیا دستگاه سرفیس پرو 5 رونمایی می شود؟ و مسئول بخش سرفیس گفته است:

اگر کاربران دیگر نمی خواهند دستگاه سرفیس پرو 4 را خریداری کنند مشکلی نیست. ما به کار خود ادامه می دهیم. سرفیس پرو 4 یک محصول عالیست و ما برایش یک بازی رقابت 5 ساله در نظر داریم. سرفیس پرو 4 یک دستگاه عالی برای کاربران بوده است. ما در نظر داریم برای دستگاه های جدید ضمن در نظر گرفتن تقویت دستگاه محصول بینظیری را به بازار بیاوریم. بنابراین تا زمانی که به یک ابتکار که در خور شاُن سرفیس پرو 5 نباشد ، دست نیافتیم این دستگاه عرضه نمی گردد.

بنا به گفته ی مسئولین مایکروسافت کاربران می بایست منتظر باشند و اگر قصد خرید سرفیس را دارند می توانند دستگاه های قبلی این شرکت را خریداری نمایند.

نظر شما کاربران سایت ویندوز سنتر در مورد این موضوع چیست؟


پیوست

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour