نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

شرکت مایکروسافت در سال آینده میلادی از گوشی پرچم‌دار سرفیس فون به صورت رسمی رونمایی خواهد کرد و به‌نظر می‌رسد که این سازنده، قابلیت‌های بسیار هیجان‌انگیزی را برای گوشی آینده خود در نظر گرفته است. به همین جهت، شایعات جدیدی نشان می‌دهد که سرفیس فون به یک قلم مجهز خواهد بود که قابلیت‌های زیادی را برای این محصول، فراهم می‌کند. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با ویندوزسنتر، همراه باشید.

اگر اطلاعات تازه فاش‌شده، صحت داشته باشد؛ به‌نظر می‌رسد که سرفیس فون به یک ویژگی هیجان‌انگیز، برخلاف گوشی‌های قبلی مجهز باشد و به همین جهت، تصمیم دارد تا گوشی پرچم‌دار آینده خود را با قلم سرفیس پن عرضه نماید. قلم سرفیس پن به همراه محصولات خانواده ویندوزی “سرفیس” مایکروسافت در سال 2015 عرضه شده بود و به کاربران اجازه می‌دهد تا تعامل بیشتری با تبلت خود داشته باشند. از این رو، عرضه سرفیس فون با قلم، به طور مسلم می‌تواند گوشی آینده ویندوزی مایکروسافت را به یک انتخاب بسیار مناسب برای کاربران مبدل نماید.

از نظر ظاهری نیز، گمان می‌رود که سرفیس فون از نظر شکل ظاهری، مشابه مدل‌های قبلی گوشی‌های لومیا خواهد بود و به همین جهت، انتظار برای عرضه گوشی پرچم‌دار آینده مایکروسافت با یک طراحی کاملاً جدید، چندان منطقی نخواهد بود. البته، هنوز نمی‌دانیم که با توجه به عرضه سرفیس فون به عنوان یک گوشی پرچم‌دار با قابلیت‌ اجرای برنامه‌های 32 بیتی و مشخصات سخت‌افزاری قدرت‌مند، ضخامت آن در مقایسه با گوشی‌های پرچم‌دار آینده و هم‌چنین، لومیا 950 و لومیا 950 ایکس افزایش یافته یا مایکروسافت، روشی را برای کاهش ضخامت در این محصول، در نظر گرفته است.

سرفیس فون به یک قلم و تراشه اسنپدراگون 835 کوالکام مجهز خواهد بود

سرفیس فون

بنابر اطلاعاتی که پیش‌تر منتشر شد، سرفیس فون مایکروسافت به تراشه اسنپدراگون 835 کوالکام با هشت هسته پردازشی مجهز خواهد بود. از آنجایی‌که مدتی پیش توسط مایکروسافت و کوالکام، اعلام شد که برنامه‌های 32 بیتی بر روی گوشی‌های مجهز به تراشه‌های ARM به خوبی اجرا می‌شود؛ انتظار داریم که این قابلیت به عنوان یکی از ویژگی‌های هیجان‌انگیز سرفیس فون در آن در ابتدا، وجود داشته باشد.

البته این موضوع را باید مدنظر داشته باشید که در صورت عرضه سرفیس فون در اواخر سال 2017 میلادی، مایکروسافت، کار بسیار دشواری برای فروش این محصول خواهد داشت زیرا محصولاتی که در این بازه‌زمانی توسط سازندگان دیگر معرفی می‌شود، به تراشه پرچم‌دار بعدی کوالکام مجهز خواهد بود و با تراشه اسنپدراگون 835، عرضه نمی‌شود.

جدا از این موضوع، هم‌چنین اعلام شده است که در نسخه رده‌بالای سرفیس فون، مایکروسافت از شش گیگابایت حافظه رم استفاده کرده است و مدل پایه این محصول با چهار گیگابایت حافظه رم، توانایی اجرای برنامه‌های 32 بیتی را ندارد (هرچند، امیدواریم که این‌طور نباشد!).

مدل رده‌بالای سرفیس فون، بیش از 1000 دلار قیمت خواهد داشت

در رابطه با قیمت سرفیس فون، باید گفت که با توجه به عرضه این محصول به عنوان یک گوشی مناسب برای بخش تجاری، چندان مطمئن نیستیم که قیمت نهایی آن‌، از 1000 دلار کم‌تر باشد. به همین جهت، گفته می‌شود که مایکروسافت، مدل پایه سرفیس فون را به عنوان نسخه جدید از گوشی‌های پرچم‌دار ویندوزی خود برای کاربران عرضه خواهد کرد و قیمت این نسخه، نزدیک به 699 دلار خواهد بود.

برای کاربران بخش تجاری نیز، سرفیس فون با قیمتی نزدیک به 1100 دلار قابل خریداری است؛ البته، کاربران در صورت خرید این نسخه، می‌توانند برنامه‌های 32 بیتی را با اتصال گوشی خود به یک صفحه‌نمایش جانبی، اجرا نمایند.

پیوست

منبع: gamenguide

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour