نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

با توجه به خبرهایی که اخیرا منتشر شده است، مایکروسافت در حال تولید انبوه سری جدی سرفیس بوک خود تحت عنوان سرفیس بوک 2 است. به نظر می‌رسد که مایکروسافت لپتاپ جدید خود را تا پایان ماه جاری یا ماه بعدی میلادی معرفی خواهد کرد.

سرفیس بوک 2 نسبت به نسخه قبلی آن ارزان‌تر خواهد بود و قیمت آن از 1000 دلار شروع خواهد شد. البته علت این قیمت ارزان حذف شدن قابلیت مهم سرفیس بوک اصلی در این نسخه است. بنابراین نسخه جدید لپتاپ مایکروسافت امکان جداسازی صفحه نمایش و تبدیل شدن به تبلت را ندارد.

سرفیس بوک 2 یک لپتاپ سنتی خواهد بود و امکان جداسازی قسمت‌های آن وجود ندارد. این مسئله مایه‌ی تاسف است اما علت این تصمیم آن است که مایکروسافت در نظر دارد تا خط تولید سرفیس بوک و سرفیس پرو با یکدیگر تداخل نداشته باشد.

از طرف دیگر در این گزارش ذکر شده است که مایکروسافت تنها 500 هزار دستگاه از سری لپتاپ‌های سرفیس خود را در سال 2016 فروخته است و بنابراین فروش آن در مقایسه با سری سرفیس پرو چندان موفق نبوده است. علت فروش پایین لپتاپ‌های سرفیس قیمت بالای آن بوده است و با پایین آمدن قیمت سری جدید این لپتاپ‌ها مایکروسافت امیدوار است که فروش بیشتری را شاهد باشد.

لپتاپ جدید مایکروسافت نیز از صفحه نمایش 13.5 اینچی استفاده خواهد کرد و جنس بدنه آن از آلیاژ منیزیوم خواهد بود.

نظر شما در این رابطه چیست؟

پیوست
منبع: GSM Arena

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour