نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

در مراسم امروز مایکروسافت، شاهد دیوایس های زیبا و قدرتمندی بودیم. در این زمینه می توان به سرفیس بوک، سرفیس پرو 4 و بند 2 اشاره کرد. سرفیس بوک در واقع اولین لپتاپ ساخت مایکروسافت است که شامل صفحه نمایش 13.5 اینچی، تکنولوژی PixelSense، قلم جدید، گوریلا گلس 4 و بسیاری از موارد دیگر می شود. سرفیس بوک از رم DDR5 و پردازنده ی گرافیکی انویدیا استفاده می کند و مایکروسافت می گوید که عمر باتری آن تا 12 ساعت است. همان طور که انتظار هم می رود، این دیوایس نسبت به مک بوک پرو 2 برابر سریع تر است.

This is a rendering of what this post might look like in Google's search results.<br/><br/>Read <a href="https://yoast.com/snippet-preview/#utm_source=wordpress-seo-metabox&utm_medium=inline-help&utm_campaign=snippet-preview">this post</a> for more info.

سرفیس بوک

E08C9219

علاوه بر سرفیس بوک، سرفیس پرو جدید نیز امروز معرفی شد. سرفیس پرو 4 ظاهری شبیه به نسخه ی قبلی دارد اما نسبت به آن، به مراتب بهتر شده است. سرفیس پرو 4 از همیشه سبک تر و نازک تر شده است و با کاهش لبه های آن، سایز صفحه نمایش افزایش یافته است. در آن از پزدانده های نسل ششم اینتل استفاده شده است که موجب عمر باتری بهتر و عملکرد قدرتمند تر نسبت به نسخه های قبلی می شود. تایپ کاور آن نیز به نسبت قبل نازک تر شده است و حسگر اثر انگشت و قابلیت ویندوز هلو در آن تعبیه شده است.

    مایکروسافت بند 2

E08C9204

جدای ار این ها، مایکروسافت بند 2 نیز در این مراسم معرفی شد. برای راحتی بیشتر در بند 2 از صفحه نمایش خمیده و گوریلا گلس 3 استفاده شده است. طراحی کلی آن نسبت به نسخه ی قبلی بسیار بهبود یافته و سنسورهای آن نیز افزایش پیدا کرده است. به کمک بارومتری که در آن تعبیه شده است، شما می توانید تعداد قدم هایتان را نیز بدانید.

   سرفیس پرو 4

تصاویر بیشتری از این دیوایس های دلربا را برای شما در نظر گرفته ایم:

نظر شما همراهان ویندوزسنتر در مورد دیوایس های جدید مایکروسافت چیست؟

4 Responses

 1. امیرحسین

  واااااااااااای اگه تا عید یکی از سرفیس هارو نخرم دیوونه میشم

  پاسخ
 2. رهگذر

  دیوایس دقیقا یعنی چی؟؟ آیا معنی دقیقی در زبان فارسی نداریم؟؟ دیگه حالمون به هم خورد از بس انگلیسی پروندیم! شوخی شوخی مثل کسایی شدیم که کشورشون مستعمرست!! اکثرشو نه به این خاطر که در زبانمون نیست بلکه فکر میکنیم سواد دار نشونمون میده میگیم!!

  پاسخ
  • ابراهیم محاجری

   از جهاتی حق با شماست. اما! وقتی تکنولوژی رو اونا دارن میارن همچین اتفاقی هم میوفته. به فرش نگفتیم کارپت، به دیوایس گفتیم دیوایس؛ یعنی فقط ترجمه نکردیم، چون خیلی زیاد این کلمه رو میشنویم. بنده هم علاقه دارم وطنی بنویسم ولی خب باید قبول کرد این چیزا دیگه متعلق به ما نیست.

   پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour