نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

تجارت گوشی‌های ویندوزی شرکت مایکروسافت با برند “لومیا”، این روز‌ها چندان خوب پیش نمی‌رود اما این موضوع، باعث نشده است تا غول ردموند، بازار پرسود گوشی‌های هوشمند را به سازندگان دیگر واگذار نماید و سیستم‌عامل ویندوز 10 موبایل که انتظار می‌رفت به یک اولویت در برنامه مایکروسافت مبدل شود، به سادگی به خاطره‌ها بپیوندد.

به همین جهت، بنابر گمانه‌زنی‌ها، مایکروسافت در سال 2017 از یک خانواده گوشی‌هوشمند جدید با نام “سرفیس‌ فون” رونمایی خواهد کرد که اطلاعات تازه منتشرشده، نشان می‌دهد این محصول در کنگره جهانی موبایل ارائه می‌شود. برای جزئیات بیشتر، همراه ویندوزسنتر باشید.

مایکروسافت در حال‌حاضر با سری “سرفیس” در بازار لپ‌تاپ‌ها، عملکرد قابل‌قبولی داشته است و این موضوع، باعث شده تا این سازنده به فکر ارائه محصولاتی با این برند در بازار گوشی‌های هوشمند باشد.

در تعدادی از مصاحبه‌های رسمی، کارکنان مایکروسافت مدعی شده‌اند که این شرکت به محصولی مانند تبلت‌های سرفیس در بازار گوشی‌های هوشمند فکر می‌کند و ارائه یک محصول مشابه، می‌تواند وضعیت مایکروسافت را در بازار دستخوش تغییر نماید.

در آخرین شایعات، اشاره شده است که شرکت مایکروسافت با اچ‌پی برای ارائه سرفیس‌ فون همکاری می‌کند؛ محصولی که بنابر گمانه‌زنی‌ها به تراشه اسنپدراگون 830 مجهز شده است و از قابلیت‌های اختصاصی سری “لومیا” مانند Glance Screen بهره می‌برد.

البته اینکه مایکروسافت، چه قابلیت‌های اختصاصی دیگری را برای سرفیس فون در نظر گرفته، هم‌چنان نامشخص است اما گمان می‌رود که یکی از این قابلیت‌ها به توانایی اجرای برنامه‌های 32 بیتی بر روی این محصول ارتباط داشته باشد. البته، باید در نظر داشته باشید که فعلاً، چنین ویژگی در سیستم‌عامل ویندوز 10 موبایل وجود ندارد ولی احتمالاً در اواخر سال آینده، این قابلیت به ویندوز 10 موبایل با به‌روزرسانی رداستون 3  اضافه می‌‌شود.

سرفیس‌ فون مایکروسافت در کنگره جهانی موبایل 2017 معرفی خواهد شد؟

بنابر شایعات، سرفیس فون در سال 2017 ارائه می‌شود اما زمان دقیق معرفی آن، هنوز مشخص نشده است. برخی شایعات به معرفی سرفیس فون در پاییز سال آینده، هم‌زمان با انتشار به‌روزرسانی رداستون 3 اشاره داشته‌اند و عرضه این محصول را تا پیش از پاییز، بی‌مورد می‌دانند. در برخی از شایعات دیگر نیز، اشاره شده است که سرفیس‌فون در کنگره جهانی موبایل معرفی می‌شود.

اینکه سرفیس‌ فون در چه زمانی به بازار معرفی خواهد شد، هنوز مشخص نیست اما عرضه این محصول که از آن به عنوان یکی از جنجالی‌ترین محصولات 2017 یاد می‌شود و برخی، عرضه سرفیس‌ فون را آغاز یک تحول در مسیر توسعه گوشی‌های هوشمند می‌دانند که در آینده، باعث خواهد شد تا گوشی‌های هوشمند به چیزی فراتر از فرم امروزی‌شان تبدیل شود؛ تا قبل از امکان اجرای برنامه‌های 32 بیتی در سیستم‌عامل ویندوز 10 موبایل، کاملاً بعید است.

پیوست
منبع: gamenguide

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour