نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

به تازگی یکی از محبوب ترین دستگاه های سامسونگ در سراسر جهان منفجر شده است و این در حالی می باشد که این گوشی گلکسی نوت7 نیست.با ویندوزسنتر همراه باشد.

سامسونگ گلکسی J5

پس از گلکسی نوت7 این بار نوبت به گوشی مقرون به صرفه و دوست داشتنی سامسونگ گلکسی J5 رسید که منفجر شود.

این گوشی که سهم مهم و به سزایی را در فروش سامسونگ در بازارهای جهانی ایفا می کند، یکی از کالاهای اساسی این کمپانی محسوب می شود.

حالا ماجرای انفجار چیست؟ یک دستگاه گوشی گلکسی J5 در دستان لامیا بویردانه از فرانسه در روز یکشنبه منفجر شد. این خانم که اصلا فکرش را نمی کرد گوشی منجر شود، پس از این که مشاهده کرد گوشی در دستان فرزندش دود می کند، آن را گرفت و به زمین انداخت.

او در این باره گفت: “وقتی دیدم که گوشی دود می کند دست پاچه شدم و بی معطلی آن را به زمین انداختم. نمی دانم اگر گوشی را از دست فرزندم نمی گرفتم، چه اتفاقی می افتاد.”

خوشبختانه شوهر این خانم به سرعت در محل حاضر شد و قبل از وارد شدن خسارات بیشتر، گوشی آتش گرفته را خاموش کرد.

لامیا بویردانه گفت که این گوشی را در ماه ژوئن گذشته از یک فروشگاه اینترنتی که تخفیف می داد، خریداری کرده است.

با این حال، هنوز هم به نظر می رسد این گزارش یک مورد استثنایی است. گلکسی J5 به احتمال زیاد به میلیون ها نفر فروخته شده و در حال حاضر چندین ماه است که در بازار می باشد و هیچ گزارشی در مورد آن انفجار نشده است.

اما باید بدانید که هر اتفاقی یک مبدائی دارد، درست مانند نوت7. سامسونگ که امیدوار بود بحران فاجعه نوت7 را پشت سر گذاشته باشد، به تازگی با انفجار ماشین های لباس شویی هایش روبه رو شد، که منجر به جمع آوری کامل این محصول نیز گردید.

حالا مجددا گزارشی از انفجار J5 منتشر شده که معلوم نیست چه سرنوشتی خواهد داشت. البته همان طور که گفتیم، امیدواریم این یک مورد خاص بوده باشد.

پیوست
منبع: digitaltrends

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour