نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

Note 7 که برای سامسونگ قرار بود سود زیادی به همراه آورد، عملا به کابوسی برای این شرکت غول پیکر تکنولوژی تبدیل شد. ابتدا انفجار باطری ها به نظر می رسید فقط یک اتفاق باشد، اما تکرار این اتفاق ها باعث شد سامسونگ فراخوانی برای جمع آوری note 7 و تعمیر آنها بدهد؛ اما آتش گرفتن باطری یکی دیگر از محصولات تعمیر شده تیر خلاصی برای این محصول به حساب آمد. با واکنش اپراتورهای تلفن همراه آمریکا و دیگر کشورها، سامسونگ مجبور شد برای رهایی از این کابوس فروش این محصول را متوقف کند. با ویندوزسنتر همراه باشید.

SAMSUNG Galaxy S8

galaxy_s7_edge_water_03_thumb

حال هواداران وفادار این شرکت چشم انتظار سال آینده و محصول جدید سامسونگ هستند.
با توجه به اطلاعاتی که از وبلاگ sammobile گزارش شده، سامسونگ کار بر روی سیستم عامل Galaxy S8 را آغاز کرده است.

سیستم عامل برای بازارهای کره جنوبی، ایالات متحده، بریتانیا، چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا و لهستان ساخته می شود و زمانی که برای این کشورها به ثبات رسید برای باقی بازار نیز تطبیق خواهد یافت.

در حالی که انتظار می رود به مانند دیگر پرچمداران سامسونگ، این کمپانی طبق جدول زمانی خود در اواخر ماه فوریه سال آینده (26 فوریه 2017 در نمایشگاه MWC در بارسلونا) S8 را روانه بازار کند، اما بعضی از کارشناسان معتقد هستند، که سامسونگ ممکن است برای جبران اعتبار صدمه دیده خود از گوشی قبلی، کمی سریعتر از پیش بینی ها از S8 رونمایی کند.

همچنین با توجه به شایعات، سامسونگ Galaxy S8 را در 2 نسخه منتشر خواهد کرد. یکی با صفحه خمیده 5.1 اینچ با تراکم 1440 در 2560 پیکسل و دیگری با صفحه 5.5 اینچی با تراکم 2160 در 3840 (4K).

پردازنده نسخه ایالات متحده آن Qualcomm Snapdragon 830 و دیگر بازارها با چیپست Exynos 8895 مجهز خواهد شد.

حال باید دید طرفداران سامسونگ تا سال آینده منتظر محصول جدید سامسونگ خواهند ماند یا خیر!

آیا محصول جدید سامسونگ می تواند توقع طرفداران آن را مرتفع سازد؟

منبع: Phonearena

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour