نام‌نویسی
پس از تکمیل اطلاعات زیر، گذرواژه برای شما ارسال می‌شود.

همانطور که اطلاع دارید، امسال برای سامسونگ و Galaxy Note 7 سال خوبی نبود و انفجار این گوشی، خیلی از مشتریان خود را از دست داد. با اینکه سامسونگ برخی از گوشی ها را تعویض نمود، باز هم برخی را راهی بیمارستان کرده و دید همه را نسبت به خود منفی کرد.

سامسونگ و آینده گوشی های هوشمندش

سامسونگ

حال بنظر می رسد سامسونگ سیاست های تشویقی برای وفاداران خود در نظر گرفته است. طبق این خبر جدید، سامسونگ در نظر دارد، افرادی که در کره جنوبی Galaxy Note 7 خریده و گوشی خود را با Galaxy S7 و یا Galaxy S7 edge تعویض نمودند، شانس این را دارند که در سال آینده به Galaxy S8 و یا Galaxy Note 8 ارتقا پیدا کنند. البته این ارتقا رایگان نبوده و مشتریان فقط نیمی از هزینه Galaxy S7 یا Galaxy S7 edge را می پردازند.

یکی از مهمترین جزییاتی که سامسونگ بطور غیر مستقیم به آن اشاره کرده ارائه Galaxy Note 8 است. پس از مشکلات ناشی از Galaxy Note 7 اشیعات رسیده حاکی از آن بود که این غول فن آوری کره جنوبی، این سری از گوشی های هوشمند را دیگر تولید نکرده و متوقف می سازد.

هنوز مشخص نیست که اگر سامسونگ قرار است سال آینده مدل جدیدتر این گوشی را ارائه کند و مردم کره جنوبی با نصف قیمت آن را تهیه کنند، مردم دیگر کشورها چه امتیازی دریافت خواهند کرد؟

شما چه فکر میکنید؟ آیا سامسونگ می تواند خاطره بد Galaxy Note 7 را از اذهان عمومی پاک کند و اعتماد از دست رفته خود را بدست آورد؟

منبع: phonearena

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Developed by Nasour Naghipour